جشنواره نوروزي 'بهار درچابهار' آغاز شد

چابهار- ايرنا- جشنواره نوروزي 'بهار در چابهار' با حضور هنرمندان استاني و كشور در محل جايگاه ميلاد 2 منطقه آزاد چابهار آغاز شد.

معاون فرهنگي، اجتماعي و گردشگري منطقه آزاد چابهار روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: برگزاري اين جشنواره هر سال با استقبال پرشور ميهمانان و گردشگردان نوروزي همراه است و مي تواند بخشي از اوقات فراغت مسافران را به شادي تبديل كند.
محمد اكبر چاكرزهي بيان كرد: در اين جشنواره هر شب تا پايان تعطيلات نوروزي برنامه هاي شاد و متنوع فرهنگي و هنري با حضور هنرمندان داخلي و بومي استان سيستان وبلوچستان اجرا مي شود.
وي تصريح كرد: رضا وثوقي دوبلور، نويسنده، بازيگر و مجري سينما و تلويزيون به همراه محمدرضا افشار بازيگرسينما و تلويزيون در سومين شب نوروز در جشنواره 'بهار در چابهار' به اجراي برنامه پرداختند.
قائم مقام ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي منطقه آزاد چابهار از اجراي موسيقي پاپ، موسيقي محلي بلوچي و گروه هاي رقص محلي اقوام ايراني در اين جشنواره خبر داد.
وي ادامه داد: بيش از 30 رويداد فرهنگي، ورزشي و تفريحي شاد و متنوع شامل مسابقه ‌ها، كارناوال‌ ها، كنسرت‌ ها و جشنواره ‌ها در چابهار در حال اجراست.
3043**3213