راه برون رفت از چالش ها تحقق شعار رهبری است

جیرفت - ایرنا - نایب رئیس كمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: راه برون رفت از چالش های معیشتی، تحقق شعار مقام معظم رهبری در زمینه رونق تولید است.

یحیی كمالی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به نام رونق تولید، افزود: رونق تولید نیازمند رسیدن به خود اتكایی، خودباوری و جلوگیری از واردات بی رویه بوده كه نیاز است دولت با كنترل مرزها اجازه واردات بی رویه و كالاهای مشابه را ندهد.
وی تصریح كرد: در شرایطی كه دشمن تمامی توان خود را به كار گرفته تا كشور را در حوزه مسائل اقتصادی فلج كند، مقام معظم رهبری برای برون رفت از این چالش ها، شعار سال را به خوبی انتخاب كردند.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای عبور از چالش های معیشتی، راهی جز پرداختن به تولید داخل نداریم لذا قوای سه گانه باید نهایت اهتمام و تلاش خود را برای رونق تولید، به كار گیرند.
وی با بیان اینكه كشور سال ها با چالش های اقتصادی و معیشتی روبرو بوده است، بیان كرد: هر سال رهبر معظم انقلاب به فراخور شرایط و ظرفیت‌های موجود در كشور، شعار سال را تعیین می‌كنند و امسال هم بر همین اساس، شعار سال را انتخاب كردند.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 1398 به عنوان سال «رونق تولید» تاكید كردند كه راه حل مشكل معیشت مردم، رونق تولید است.
امامان جمعه كشور نیز در خطبه های این هفته نماز با اشاره به شعار سال جدید مبنی بر رونق تولید كه توسط رهبری تبیین شد گفتند: نامگذاری امسال به نام رونق تولید بیانگر توجه رهبر معظم انقلاب به مسائل اقتصادی است و توجه به رونق تولید استقلال اقتصادی را به دنبال دارد.
7450/7429/ 5054