۲ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۳
کد خبر: 83251296
۰ نفر
مدیران با مسئولیت پذیری شعار رونق تولید را محقق كنند

تهران- ایرنا – امام جمعه موقت ورامین با بیان اینكه رهبر معظم انقلاب بارها در خصوص مسائل و مشكلات اقتصادی كشور هشدار داده بود ادامه داد: این بار مدیران می باید با مسئولیت پذیری شعار رونق تولید را كه تضمین كننده رفع مشكل اقتصادی كشور است محقق كنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین قدوسی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین گفت : اقتصاد كماكان مشكل اساسی كشور است بخشی از آن به دلیل مدیریت‌های نارسا و بخشی دیگر ناشی از تحریم های تحمیل شده علیه ایران اسلامی است.
وی تأكید كرد: وقتی فردی سكان هدایت مسائل اجرایی كشور را بر عهده می گیرد موظف است تا با به كار گیری از نیروهای كارآمد و توانمند، مسائل اقتصادی كشور را برطرف كرده و مشكلات مردم را كاهش دهد.
قدوسی تصریح كرد: رهبر معظم انقلاب سال 98 را سال رونق تولید نامیده و بر این امر تأكید كردند كه اگر تولید رونق پیدا كند، اقتصاد ما شكوفا می شود، ارزش پول ملی بالا می‌رود و جوانان ما صاحب شغل پایدار خواهند شد.
وی تأكید كرد: مدیران موظفند تا با مسئولیت پذیری در مسیر عملی شدن شعار سال حركت كرده و خواسته رهبر معظم انقلاب را محقق كنند.
قدوسی گفت: با جلوگیری از ورود كالای قاچاق و مبارزه با این پدیده شوم اقتصادی می توان از تولید ملی حمایت كرد و به رونق تولید داخلی كمك كرد.
امام جمعه موقت ورامین با تأكید بر این كه نباید به اروپائیان اعتماد كرد اظهار داشت : ما با اروپا ارتباط برقرار می كنیم ولی به آنان اعتماد نداریم چرا كه آن ها همواره از پشت به ما خنجر می زنند و دنباله رو آمریكا هستند.
تهرام/7254