تاكید رئیس هلال احمر بر ضرورت پشتیبانی از استان های سیل زده

تهران - ایرنا- رئیس و دبیركل جمعیت هلال احمر با حضور در مركز هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر وضعیت سوانح ترافیكی و نحوه امدادرسانی به سیل زدگان را با استان های درگیر مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روز جمعه ایرنا از جمعیت هلال احمر؛ علی اصغر پیوندی، با همراهی محمود رضا پیروی دبیركل، سلیمی، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امدادونجات و شهاب الدین صابونچی، رئیس سازمان جوانان هلال احمر در مركز هماهنگی و كنترل عملیات جمعیت هلال احمر حضور یافتند و به صورت ویدئو كنفرانس با 6 استان درگیر در سوانح ترافیكی و سیلاب به بحث و گفت و گو در خصوص حوادث پیش روی پرداختند.
در این ویدئو كنفرانس، مدیران عامل استان های خراسان رضوی، اصفهان و قم گزارش های مربوط به سفرهای نوروزی و تمهیدات پیش بینی شده برای ارائه خدمات مختلف به مسافرین را ارائه دادند. مدیران عامل استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی نیز آخرین وضعیت رسیدگی به سیل زدگان در شمال و شمال شرق كشور را ترسیم كردند.
رئیس جمعیت هلال احمر در این نشست آنلاین ضمن تقدیر از خدمات انجام شده، بر ضرورت پشتیبانی استان های سیل زده توسط استان های معین و سازمان امدادونجات تاكید كرد و از همه مدیران و امدادگران خواست تا تمام توان و قدرت انسانی، امدادی و لجستیكی خود را برای یاری شهرهای درگیر و مسیرهای پرحادثه ترافیكی به كار گیرند.
در این نشست تصمیمات لازم برای پشتیبانی استان های درگیر حادثه و نحوه و میزان ارسال اقلام ضروری در صورت نیاز اتخاذ شد.
اجتمام **7029**1601**