3 هزار تخت برای اسكان مسافران نوروزی چهارمحال و بختیاری آماده شد

شهركرد- ایرنا- مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: برای میزبانی از مسافران نوروزی 3 هزار و 400 تخت اقامتی در استان فراهم شده است.

مهرداد جوادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تخت های اقامتی در قالب 110 خانه مسافر، 26 اقامتگاه بوم گردی، 16 هتل و ظرفیت تخت های اقامتی مجتمع های بخش خصوصی است.
وی ادامه داد: همچنین ظرفیت اسكان 4 هزار و 450 مسافر نوروزی در مدارس و آموزشگاه های آموزش و پرورش استان نیز ایجاد شده است.
جوادی با اشاره به فعالیت كمیته های 10 گانه ستاد خدمات سفر از آمادگی كامل استان برای میزبانی از گردشگران خبر داد و گفت: هیچ مشكل و كمبودی در خصوص تامین مواد غذایی، اسكان مسافران و تجهیزات رفاهی در استان وجود ندارد.
مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری با اشاره به توزیع بیش از یك هزار مترمربع بنرهای تبلیغاتی در استان برای نوروز 98، تصریح كرد: همچنین 100 هزار اقلام تبلیغاتی شامل سی دی، كتابچه صنایع دستی، راهنمای سفر گردشگران، بروشور اماكن تاریخی و موزه ها، پوستر و كتابچه اطلاعات ضروری سفر در بین گردشگران توزیع می شود.
به گزارش ایرنا در چهارمحال و بختیاری بیش از 800 جاذبه گردشگری شناسایی و ساماندهی شده است كه نوروز فرصت خوبی را برای دیدن از این جاذبه ها فراهم كرده است.
در نوروز امسال 480 پایگاه به مسافران ورودی به چهارمحال وبختیاری خدمات رسانی می كند.
7363/2097