۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۲۳:۲۸
کد خبر: 83250134
T T
۰ نفر
مركز پايش و مديريت هوشمند كيش افتتاح شد

كيش - ايرنا - مركز هوشمند پايش و مديريت آنلاين در آخرين روز سال 97 با حضور مديرعامل منطقه آزاد كيش و معاون برنامه و توسعه مديريت شوراي عالي مناطق آزاد كشور در كيش افتتاح و فعاليت خود را آغاز كرد.

به گزارش چهارشنبه شب ايرنا، با راه اندازي اين مركز هوشمند، از اين پس آمار و داده هاي بخش حمل و نقل و تردد هاي فرودگاهي و بندري اعم از هواپيما و كشتي هاي مسافري و باري به جزيره كيش بصورت انلاين ثبت و مديريت مي شود.
همچنين، پايش مداوم و مستقيم مراكز خدماتي و إمدادي، بهداشتي، درماني و اورژانس، نقاط حادثه خيز و وضعيت حمل و نقل عمومي درون شهري، و مديريت برحوادث غير مترقبه از ديگر كاركردهاي مركز مديريت هوشمند كيش است.
نظارت و مديريت آنلاين بر منابع توزيع و ذخيره سازي مواد غذايي، سوخت، و كالاهاي اساسي از ديگر قابليت هاي مركز مذكور است.
در مراسم راه اندازي اين مركز هوشمند و الكترونيكي كه در ساختمان شركت آب، عمران و خدمات منطقه آزاد كيش مستقر است، غلامحسين مظفري مديرعامل منطقه آزاد، عليرضا جعفري هرندي معاونت توسعه مديريت دبيرخانه شوراي عالي مناطق آزاد كشور و معاونان سازمان منطقه آزاد كيش و جمعي از مسئولان حضور داشتند.
بر اساس اين گزارش، امكان ايجاد انواع داشبوردهاي مديريتي و انتساب آن‌ به كاربران مختلف، مديريت چندين شاخص يا معيار در يك داشبورد با فرض‌هاي يـكسان و يا غير يـكسان، پيگيري و حركت در عمق داده‌ها، به روز رساني اتوماتيك، استفاده از انواع گزارش‌ها ونمودارهاي آماري از قابليت هاي مراكز پايش و مديريت هوشمند به شمار مي رود.
شبد**1339