مركز پایش و مدیریت هوشمند كیش افتتاح شد

كیش - ایرنا - مركز هوشمند پایش و مدیریت آنلاین در آخرین روز سال 97 با حضور مدیرعامل منطقه آزاد كیش و معاون برنامه و توسعه مدیریت شورای عالی مناطق آزاد كشور عصر چهارشنیه در كیش افتتاح و فعالیت خود را آغاز كرد.

به گزارش ایرنا، با راه اندازی این مركز هوشمند، از این پس آمار و داده های بخش حمل و نقل و تردد های فرودگاهی و بندری اعم از هواپیما و كشتی های مسافری و باری به جزیره كیش بصورت انلاین ثبت و مدیریت می شود.
همچنین، پایش مداوم و مستقیم مراكز خدماتی و إمدادی، بهداشتی، درمانی و اورژانس، نقاط حادثه خیز و وضعیت حمل و نقل عمومی درون شهری، و مدیریت برحوادث غیر مترقبه از دیگر كاركردهای مركز مدیریت هوشمند كیش است.
نظارت و مدیریت آنلاین بر منابع توزیع و ذخیره سازی مواد غذایی، سوخت، و كالاهای اساسی از دیگر قابلیتهای مركز مذكور است.
در مراسم راه اندازی این مركز هوشمند و الكترونیكی كه در ساختمان شركت آب، عمران و خدمات منطقه آزاد كیش مستقر است، غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد، علیرضا جعفری هرندی معاونت توسعه مدیریت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد كشور و معاونان سازمان منطقه آزاد كیش و جمعی از مسئولان حضور داشتند.
• امكان ایجاد انواع داشبوردهای مدیریتی و انتساب آن‌ها به كاربران مختلف، مدیریت چندین شاخص یا معیار در یك داشبورد با فرض‌های یـكسان و یا غیر یـكسان، پیگیری و حركت در عمق داده‌ها، به روز رسانی اتوماتیك، استفاده از انواع گزارش‌ها ونمودارهای آماری از قابلیتهای مراكز پایش و مدیریت هوشمند است .
1339

سرخط اخبار استان‌ها