۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۲۲:۳۴
کد خبر: 83250117
T T
۰ نفر
چند طرح عمراني در انديمشك افتتاح شدند

انديمشك-ايرنا- چند طرح عمراني شامگاه چهارشنبه در خجسته ميلاد حضرت علي (ع) در آئيني با حضور استاندار خوزستان در انديمشك افتتاح شدند.

به گزارش خبرنگار ايرنا استاندار خوزستان در مراسم بهره برداري از سالن اجتماعات شهر آزادي گفت:سال 97 به رغم همه مشكلات و سختي ها با همت جمعي و وحدت خوب مردم و مسئولين سپري شد.
غلامرضا شريعتي افزود:6 ماه نخست سال 97 شاهد خشكسالي شديد بوديم كه طي 70 سال اخير بي سابقه بود.
وي افزود:همه تلخي ها و سختي هاي امسال با انسجام عمومي و هدايت مدبرانه رهبر معظم انقلاب سپري شد .
شريعتي افزود:طي ماههاي اخير شاهد بارش هاي بسيار خوب بوديم كه نويدبخش شرايط مطلوب در بخش هاي مختلف براي استان است.
وي افزود:پيش بيني مي شود با توجه به بارش ها، شاهد افزايش توليد باشيم و البته استان خوزستان در زمينه توليد ملي نقش خودش را بيشتر كرده است.
استاندار خوزستان خاطرشان كرد:طرح 550 هزار هكتاري مقام معظم رهبري در فاز نخست به خوزستان كمك شاياني كرده است.
وي تاكيد كرد:روند توسعه در خوزستان با شتاب در حال انجام است و اميدواريم سال جديد با همت همگان اين روند بيشتر و سريعتر باشد.
استاندار خوزستان با اشاره به خدمات خوب انجام شده در انديمشك گفت:طرح هاي خوبي در اين شهرستان در حال انجام است كه موجب تحول در اين شهرستان مي شود.
وي با قدرداني از تلاش مسئولين انديمشك در تحقق طرح هاي مختلف در انديمشك گفت:طرح بندر خشك و فولاد و طرح هاي مهم ديگري نيز براي انديمشك پيگيري و اجرا مي شود كه كمك خوبي به اشتغال و اقتصاد منطقه مي كند.
پيمان جهانگيري فرماندار انديمشك هم گفت:براي توسعه متوازن همه مناطق شهرستان تلاش و برنامه ريزي شده است.
وي افزود:در اين راستا طرح هاي عمراني متناسب با نياز مناطق تعريف و احداث شده است و اين خدمات با تلاش بيشتر ادامه خواهد داشت.
علي قرباني مديركل نوسازي مدارس خوزستان هم به تشريح برخي خدمات در اين حوزه پرداخت.
به گزارش ايرنا سالن اجتماعات كوثر شهر آزادي در فضايي به مساحت 600 متر مربع با اعتبار 17 ميليارد و 500 ميليون ريال افتتاح گرديد.
همچنين طرح روشنايي بلوار 45 متري قدس انديمشك با اعتبار 21 ميليارد و 500 ميليون ريال با 9 هزار و 865 متر طول شبكه افتتاح شد.
جاده سلامت كوي لور نيز ديگر طرح افتتاح شده در انديمشك بود.
7281/6068

سرخط اخبار استان‌ها