۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۲۱:۲۸
کد خبر: 83250093
T T
۰ نفر
آزاد راه پردیس- تهران به آبعلی می‌رسد

تهران-ایرنا- مدیر عامل شركت آزاد راه پردیس- تهران گفت: این آزاد راه از انتهای فاز 4 و محدوده روستای گلدره به سمت آبعلی و پلور با اعتبار 256 هزار میلیارد تومان به همراه تملك اراضی در كوتاه ترین مسیر احداث خواهد شد.

سعید غفوری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به تاكید انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران در خصوص رفع گره ترافیكی ورودی شهر پردیس، پروژه ساخت ادامه آزاد راه به طول 14 كیلومتر را با جدیت پی گیری می كنیم.
وی با اشاره به موافقت وزارت راه و شهر سازی و بانك مسكن با این طرح خاطر نشان كرد: در انتظار پاسخ شورای پول و اعتبار هستیم و برخی از نمایندگان مجلسه هم پی گیر موضوع هستند.
مدیرعامل شركت آزاد راه پردیس – تهران در ادامه اظهار داشت: در مسیرساخت ادامه آزاد راه چند دهنه پل و تونل هایی مشابه تونل های فعلی با عبور از كوه‌ها و دره ها ساخته خواهد شد.
غفوری گفت: در ادامه ساخت آزاد راه ، تعریض مسیر جاده ای پلور به سمت آمل نیز توسط وزارت راه و شهر سازی در دست اقدام است.
وی ضمن تشكر ویژه از عیسی كلانتری رئیس اداره محیط زیست كشور، امیراله حقیقی، فرماندار شهرستان پردیس، نویدعباسی،معاون عمرانی فرماندار و عزیز میكائلی رئیس اداره محیط زیست شهرستان پردیس گفت: با مساعدت مسولین یاد شده مجوز ساخت یك مجتمع خدماتی و رفاهی با بهترین امكانات برای مسافران در كیلومتر 15 این اتوبان صادر شده و رانندگان دو جاده قدیم و آزاد راه به این مجتمع دسترسی خواهند داشت.
مدیر عامل شركت آزاد راه پردیس – تهران گفت: به منظور رفاه كاركنان این شركت ، ساختمان اداری آزاد راه از جاده مخصوص به محل عوارضی منتقل شده است.
غفوری با اشاره به بهسازی وضعیت روشنایی آزاد راه اظهار داشت: پروژه روشنایی آزاد راه مطالبه بسیاری از شهروندان است، پس از رفع مشكل دو قرار داد مشاركت با مساعدت علیرضا آقاجری دادستان شهرستان پردیس، ساماندهی بیلبوردها و روشنایی آزاد راه را در دست اقدام داریم.
وی تصریح كرد: بخشی از اقلام، تجهیزات و فونداسیون آماده خریداری شده و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ، طی 4 ماه كاری در سه مرحله روشنایی آزاد راه در 23 كیلومتر تامین خواهد شد.
مدیر عامل شركت آزاد راه تهران- پردیس گفت : به منظور نشاط افزایی در ایام عید نوروز استندهای خوش آمدگویی به مسافران تهیه و استقبال از مسافران با گل بخش دیگری از برنامه های ستاد استقبال از مسافران نوروزی این شركت است.
غفوری گفت: با توجه به توقف مسافران نورزوی در این عوارضی؛ نمازخانه، سرویس های بهداشتی و روشویی ها بهسازی و آماده بهره برداری هستند.
شهرستان پردیس با 250 هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/9441/1109//6139

سرخط اخبار اقتصاد