مراكز اقامتي فرهنگيان مراغه آماده پذيرايي از ميهمانان نوروزي

مراغه - ايرنا - مدير آموزش و پرورش مراغه با اشاره به ارائه خدمات اقامتي به ميهمانان نوروزي در اين شهرستان گفت: مراكز اسكان فرهنگيان اين شهرستان با تجهيز به امكانات رفاهي، آماده پذيرايي از ميهمانان نوروزي و خانواده فرهنگيان است.

جليل اسلامي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين مراكز اقامتي و رفاهي در تعطيلات نوروزي از 28 اسفند تا 14 فروردين آماده خدمات رساني و پذيرايي از معلمان و خانواده فرهنگيان كشور است.
وي ادامه داد: امسال باشگاه رفاهي فرهنگيان و دبيرستان نمونه فاطميه اين شهرستان به عنوان دو مركز اسكان فرهنگيان مراغه معرفي شده است.
وي اضافه كرد: باشگاه فرهنگيان اين شهرستان با ظرفيت پذيرش روزانه 60 نفر با بهره گيري از تمامي امكانات رفاهي از جمله مراكز اقامتي نمونه استاني ويژه فرهنگيان و معلمان است.
وي گفت: ارائه خدمات رفاهي و اقامتي در قالب طرح هاي نوروزي از اولويت هاي آموزش و پرورش براي تكريم فرهنگيان جامعه است.
وي افزود: فرهنگيان سراسر كشور براي بهره گيري از امكانات اسكان و اقامتي اين مراكز در ايام تعطيلات نوروزي مي توانند به ستاد اسكان نوروزي آموزش و پرورش مراغه مراجعه كنند.
به گزارش ايرنا، در تعطيلات نوروزي سال گذشته 713مسافر فرهنگي در قالب 200خانوار از خدمات مراكز اسكان فرهنگيان اين شهرستان بهره مند شدند.
هم اكنون بيش از 46 هزار دانش آموز و سه هزار كادر فرهنگي در 550 مدرسه دولتي و غير دولتي مراغه در حال تحصيل و تدريس هستند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعيت در 127 كيلومتري تبريز، مركز آذربايجان شرقي واقع است.
7487/3071

سرخط اخبار استان‌ها