۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۸:۲۰
کد خبر: 83250004
T T
۰ نفر
نمايشگاه هنرمندان اردكان افتتاح شد

يزد - ايرنا - نمايشگاه تلفيقي هنرمندان شهرستان اردكان امروز چهارشنبه با حضور سرپرست فرمانداري و تعدادي از مسئولان در خانه طبائي افتتاح شد .

به گزارش ايرنا در اين نمايشگاه حدود 100 اثر از هنرمندان با فن‌هاي نقاشي چهره، نقاشي با مداد رنگي، صنايع‌دستي و خوشنويسي در معرض ديد علاقه‌مندان به هنر قرار گرفت.
مسئول برگزاري نمايشگاه هدف از اين اقدام را ترويج و معرفي بيشتر هنرهاي دست با قلم عنوان كرد و افزود: آشنايي با سبك، فن‌هاي مختلف نقاشي و صنايع‌دستي و تعامل با يكديگر در راستاي اعتلاي هنرهاي ماندگار و بومي از ديگر اهداف برگزاري نمايشگاه است.
محمدصادق پايدار در ادامه از راه‌اندازي پايگاه هنري خانه طبائي خبر داد و افزود:‌ جمعي از هنرمندان هنرهاي خود را با همت انجمن هنرهاي تجسمي اردكان و با همكاري اداره هاي ميراث فرهنگي و فرهنگ و ارشاد اسلامي در معرض ديد عموم قرار دادند.
پايدار گفت: نمي‌توان با كميت‌ها هنر را به چالش كشيد و تخصص هنر را زيرپا گذاشت بايد اساتيدي مجرب داشته باشيم نمي‌توان سال آينده فعاليت اين مجموعه را دنبال كرد و مسئولان كمي هم به فكر هنر و هنرمندان عرصه تجسمي باشند تا خانه‌اي آباد به اسم هنر پابرجا بماند.
نمايشگاه تلفيقي هنرمندان با همكاري انجمن هنرهاي تجسمي و هنرمندان صنايع‌دستي اردكان تا 20 فروردين ‌ماه 98 از ساعت‌ 9 الي 13و 17الي 21 داير است.
مركز شهرستان 98 هزارنفري اردكان در 60 كيلومتري شمال شهر يزد قرار دارد.
7544/ 2047

سرخط اخبار استان‌ها