۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۸:۰۱
کد خبر: 83249999
T T
۰ نفر
بازرسان بازوان توانمند ستادخدمات سفر گناوه  هستند

گناوه-ايرنا- فرماندار و رئيس ستادهماهنگي خدمات سفر گناوه گفت: بازرسان و فضاي مجازي بازوان توانمند ستاد در راستاي خدمات رساني به مردم اين شهرستان و هموطنان بشمار مي آيند.

به گزارش ايرنا، سيدعلي پاك نژاد روز چهارشنبه در نشست هماهنگي حوزه بازرسي و عملكرد ستاد خدمات سفر و بازرسان اين شهرستان افزود: بازرسان ستاد خدمات سفر و فضاي مجازي در تعطيلات نوروز گذشته تلاش و زحمات زيادي كشيدند و باعث شدند اين شهرستان به امتياز خوبي دست يابد.
وي بيان كرد: فضاي مجازي و فعالان اجتماعي همراه مردم هستند و از آنان انتظار مي رود با ارايه نظرات و راهكارهاي مفيد و ارزشمند كمك شاياني به مسئولان در راستاي توسعه و پيشرفت و آباداني اين شهرستان كنند.
پاك نژاد افزود: اضافه شدن كميته اطلاع رساني و فضاي مجازي به مجموع كميته هاي ستاد خدمات سفر در سال گذشته نشانگر ارزش و اهميت رسانه ها و فضاي مجازي است.
فرماندارگناوه ادامه داد: از فعالان اجتماعي مي خواهيم با استفاده از فضاي مجازي بمنظور روان سازي ترافيك در نوروز از مردم بخواهند از وسايل نقليه شخصي خود در اين ايام بپرهيزند.
وي گفت: معرفي قابليت ها و ظرفيت هاي شهرستان و سوق دادن گردشگران به روستاهاي منطقه از طريق فضاي مجازي ضروري است.
پاك نژاد افزود: بمنظور خدمات رساني به هموطنان در تعطيلات نوروز 12 كميته تشكيل و هركدام براساس شرح وظايف فعاليت مي كنند.
وي بيان كرد: شهر گناوه هر سال در تعطيلات نوروز پذيراي گردشگران و مسافران بي شماري است و امكان خدمات دهي به آنان دشوار اما مسئولان با كمك مردم منطقه تمام تلاش و توان خود را براي رفاه، آسايش و امنيت آنان بكار مي برند.
وي گفت: شهر گناوه با 70 هزارنفر جمعيت در تعطيلات نوروز گذشته ميزبان 2 ميليون مسافر و گردشگر نوروزي بود و خدمات دهي به آنان اگرچه داراي كاستي ها و مشكلاتي بود اما به خوبي ارائه شد.
فرماندارگناوه بيان كرد: از فضاهاي مجازي از هر گروه وجناحي انتظار مي رود هرگونه سئوالي از مسئولان دارند به ادارات ذيربط مراجعه و با آنان درميان گذارند و سپس انتشار دهند و درصورتيكه داراي طرح و ايده اي براي توسعه و پيشرفت هستند از آنان استقبال و بصورت مكتوب به فرمانداري اعلام و ارايه دهند.
شهرستان‌ گناوه به لحاظ دارا بودن جاذبه هاي متعدد نظير ساحل و دريا، ارزاني سفر و اقامت، وفور كالاهاي خارجي و آب وهواي مناسب ماه هاي پاياني سال به قطب گردشگري داخلي و به يكي از پر رونق‌ترين شهرهاي گردشگري جنوب كشور و اقامت پذير در چندسال اخير تبديل شده است.
6164/6047/6045

سرخط اخبار استان‌ها