۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۷:۲۳
کد خبر: 83249976
T T
۰ نفر
بارش ها تردد خودروها را در جاده كرج - چالوس كند است

كرج - ايرنا - كارشناس كنترل ترافيك پليس راه استان البرز گفت كه بارش برف و باران در محور كرج - چالوس سبب كندي تردد خودروها شده است.

سرهنگ مسعود خانجاني روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: بارش برف در محور كرج- چالوس از نيمه شب گذشته آغاز شد كه ترافيك سنگين در اين محور را در پي داشت .
وي با اشاره به بروز بهمن در ظهر امروز و مسدود شدن اين محور براي ساعاتي، اظهار داشت: با تلاش نيروهاي راهداري اين محور به سرعت باز شد و هم اكنون تردد در اين مسير به صورت كند جريان دارد.
وي با بيان اينكه هم اكنون در بخشي از اين محور بارش به صورت باران است، گفت: از تونل شماره يك تا تونل شماره پنج ترافيك سنگين و از پيچ سرهنگ تا دهانه جنوبي تونل كندوان ترافيك نيمه سنگين است.
خانجاني اضافه كرد: همچنين وضعيت ترافيك در محورهاي آزادراهي اين استان در خط جنوبي كرج- قزوين از ترمينال شهيد كلانتري تا پل فرديس نيمه سنگين و در خط شمالي اين محور عادي و روان است.
كارشناس كنترل ترافيك پليس راه البرز از رانندگان خواست براي تردد در تمام محورها ضمن همراه داشتن زنجير چرخ از عجله و شتاب پرهيز كنند.
وي افزود: مركز كنترل ترافيك پليس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزي پاسخگوي وضعيت راه هاي كشور و آماده امدادرساني به حادثه ديدگان احتمالي است.
استان البرز يك هزار و 450 كيلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلي و فرعي دارد كه 18 درصد ترافيك جاده اي كشور مربوط به راه هاي اين استان است.
نيمي از جاده 160 كيلومتري كرج - چالوس درحوزه استحفاظي استان البرز قراردارد.
روزانه به طور متوسط حد‌ود 20 هزار تردد در جاده كوهستاني كرج - چالوس انجام مي شود.
6156/ 6155

سرخط اخبار استان‌ها