۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۷:۲۳
کد خبر: 83249975
T T
۰ نفر
8385 مسافر از جاذبه هاي گردشگري همدان بازديد كردند

همدان- ايرنا- مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري همدان گفت: هشت هزار و 385 مسافر در 24 ساعت گذشته از جاذبه هاي گردشگري داراي بليت فروشي همدان بازديد كردند.

به گزارش ايرنا علي مالمير عصر چهارشنبه در بازديد از ستاد خدمات سفر نوروزي همدان اظهار داشت: تمامي مكان هاي تاريخي و گردشگري همدان براي بازديد و استفاده مسافران نوروزي مهيا هستند.
وي با تاكيد بر رويكرد مسئولان اجرايي استان همدان در افزايش زمان اقامت مسافران نوروزي در همدان بيان كرد: تمامي مراكز اقامتي با امكانات و كيفيت لازم در خدمت مسافران هستند.
مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري همدان با اشاره به گستردگي برنامه هاي ويژه نوروز در اين استان گفت: امسال علاوه بر تداوم راهبرد برگزاري آيين نوروزگاه در 9 شهرستان و روستاهاي گردشگري، 500 ويژه برنامه با محوريت سنت و آداب و رسوم كهن نيز اجرا مي شود.
مالمير با اشاره به شروع به كار ستاد اجرايي خدمات سفرهاي نوروزي در سطح استان اظهار داشت: نه تنها در مركز استان بلكه ستاد خدمات سفر در سطح شهرستانها نيز با مديريت فرمانداران براي پذيرايي از مسافران تشكيل شده است.
وي اضافه كرد: براي استراحت موقت رانندگان كمپ هايي در نزديكي شهرها و همچنين كيوسك هاي اطلاع رساني و راهنماي گردشگري در ورودي شهرها راه اندازي شده است.
همدان يك هزار و 800 اثر تاريخي و طبيعي دارد كه حدود يك هزار اثر تاريخي ان ثبت ملي شده است و سالانه پذيراي حجم زيادي از گردشگران خارجي و داخلي است.
7520/2087

سرخط اخبار استان‌ها