۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۵۱
کد خبر: 83249952
T T
۰ نفر
برف و بوران جاده ساری - كیاسر را بست

ساری-ایرنا- مركز مدیریت راههای مازندران اعلام كرد: به دلیل عملیات راهداری و پاكسازی جاده از برف و گل و لای محور ساری- كیاسر تا اطلاع ثانوی بسته است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، براساس این گزارش گروههای راهداری با تجهیزات با همكاری نیروهای محلی سرگرم بازگشایی این محور هستند.
مركز مدیریت راههای مازندران از رانندگانی كه قصد سفر به كیاسر را دارند خواست تا از تردد در این محور به دلیل عملیات راهداری خودداری كنند.
رئیس شورای اسلامی روستای كردمیل یكی از روستای برف زده در چهاردانگه مازندران گفت: برف و بوران راه حدود 30 روستای منطقه را مسدود كرد.
صادقی به خبرنگارایرنا گفت: هم اكنون نیروهای راهداری، سپاه و بسیج منطقه سرگرم بازگشایی منطقه و خدمات رسانی به مردم هستند.
وی اضافه كرد: با تلاش مسوولان برق روستاییان این منطقه پس از حدود 48 ساعت قطعی وصل شد.
بخشدار چهاردانگه در گفت و گو با خبرنگارایرنا دلیل مسدود شدن این محور را سقوط بهمن اعلام كرد و گفت: نیروهای راهداری با تجهیزات كامل به همراه نیروهای محلی سرگرم بازگشایی این محور هستند.
مرتضی جعفری گفت: به دلیل بوران كار بازگشایی این محور به كندی انجام می شود و تمام تلاش نیروهای راهداری و مردمی بازگشایی هر چه سریعتر محور و خدمات رسانی به مردم منطقه است.
وی خواهان سعه صدر مردم منطقه به دلیل حجم عملیات راهداری شد و از مسافران خواست برای تسهیل در بازگشایی از تردد در این محور خودداری كنند.
به گفته وی حضور رانندگان در محور و ترافیك كار بازگشایی محور و خدمات رسانی بهتر را دشوار می كند.
سامانه بارشی كه اوایل هفته جاری وارد این استان شد علاوه بر بارش شدید باران در ارتفاعات برف بی سابقه ای را موجب شد كه ارتفاع برف در برخی مناطق مازندران به بیش از یك متر گزارش شده است.
طبق گزارش هواشناسی میزان بارش باران زمستانی روزهای گذشته در این استان در سه دهه اخیر بی سابقه بود.
6982/1899