۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۴۶
کد خبر: 83249949
T T
۰ نفر

ساري-ايرنا- مركز مديريت راههاي مازندران اعلام كرد: به دليل عمليات راهداري و پاكسازي جاده از برف و گل و لاي محور ساري- كياسر تا اطلاع ثانوي بسته است.

به گزارش خبرنگارايرنا، براساس اين گزارش گروههاي راهداري با تجهيزات با همكاري نيروهاي محلي سرگرم بازگشايي اين محور هستند.
مركز مديريت راههاي مازندران از رانندگاني كه قصد سفر به كياسر را دارند خواست تا از تردد در اين محور به دليل عمليات راهداري خودداري كنند.
رئيس شوراي اسلامي روستاي كردميل يكي از روستاي برف زده در چهاردانگه مازندران گفت: برف و بوران راه حدود 30 روستاي منطقه را مسدود كرد.
صادقي به خبرنگارايرنا گفت: هم اكنون نيروهاي راهداري، سپاه و بسيج منطقه سرگرم بازگشايي منطقه و خدمات رساني به مردم هستند.
وي اضافه كرد: با تلاش مسوولان برق روستاييان اين منطقه پس از حدود 48 ساعت قطعي وصل شد.
بخشدار چهاردانگه در گفت و گو با خبرنگارايرنا دليل مسدود شدن اين محور را سقوط بهمن اعلام كرد و گفت: نيروهاي راهداري با تجهيزات كامل به همراه نيروهاي محلي سرگرم بازگشايي اين محور هستند.
مرتضي جعفري گفت: به دليل بوران كار بازگشايي اين محور به كندي انجام مي شود و تمام تلاش نيروهاي راهداري و مردمي بازگشايي هر چه سريعتر محور و خدمات رساني به مردم منطقه است.
وي خواهان سعه صدر مردم منطقه به دليل حجم عمليات راهداري شد و از مسافران خواست براي تسهيل در بازگشايي از تردد در اين محور خودداري كنند.
به گفته وي حضور رانندگان در محور و ترافيك كار بازگشايي محور و خدمات رساني بهتر را دشوار مي كند.
سامانه بارشي كه اوايل هفته جاري وارد اين استان شد علاوه بر بارش شديد باران در ارتفاعات برف بي سابقه اي را موجب شد كه ارتفاع برف در برخي مناطق مازندران به بيش از يك متر گزارش شده است.
طبق گزارش هواشناسي ميزان بارش باران زمستاني روزهاي گذشته در اين استان در سه دهه اخير بي سابقه بود.
6982/1899

سرخط اخبار استان‌ها