۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۵:۳۴
کد خبر: 83249901
T T
۰ نفر
پليس آستارا از گردشگران نوروزي استقبال مي كند

آستارا - ايرنا - پليس آستارا با استقرار پايگاه در مبادي ورودي و حضور عوامل راهنمايي و رانندگي در مسيرهاي مختلف اين شهرستان، علاوه بر ترويج انظباط اجتماعي، از مسافران و گردشگران نوروزي استقبال مي كند.

گزارش خبرنگار ايرنا از روابط عمومي هنگ مرزي آستارا حاكي است در اين طرح نيروهاي مرزباني نيز با عوامل انتظامي، پليس راهور و راهنمايي و رانندگي همكاري مي كنند و تامين امنيت، خدمات سريع در حوادث احتمالي، جلب مشاركت مردم و رفاه حال شهروندان و گردشگران از هدف ها و مزاياي طرح امنيت نوروزي پليس است.
بازديد از مراكز اقامتي، رسيدگي سريع به درخواست ها و مشكلات مراجعه كنندگان و برخورد قاطع با هنجارشكنان و مختل كنندگان نظم عمومي در دستور كار پليس قرار دارد و همكاري مردم در تقويت امنيت عمومي موثر است.
بر اساس اين گزارش؛ نيروي انتظامي و هنگ مرزي آستارا در قالب ستاد تسهيل خدمات سفر به حجم فعاليت هاي شبانه روزي خود افزوده اند و طرح هاي امداد و نجات نوروزي هلال احمر و راهداري، حمل و نقل جاده اي و ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آغاز و مدارس اسكان مسافران فرهنگي مشخص شده است.
حسن رستم زاد فرماندار آستارا نيز در بازديد از فعاليت پليس، برخورد ملايم با مهمانان نوروزي را در انگيزش آنها براي سفرهاي بعدي به اين شهرستان موثر دانست.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت و ده ها منطقه گردشگري تاريخي، طبيعي، اقتصادي و مذهبي در غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع شده است.
7124 /6030

سرخط اخبار استان‌ها