۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۵:۲۲
کد خبر: 83249894
T T
۰ نفر
شرایط ناشی از بارندگی، طوفان و سیل در كلاله تحت كنترل است

گنبدكاووس – ایرنا - سرپرست فرمانداری كلاله با بیان اینكه شرایط ناشی از وقوع بارندگی، طوفان و سیل دو روز اخیر در این شهرستان تحت كنترل است، تصریح كرد: دستگاه های اجرایی و نیروهای امدادی در آماده باش كامل بوده و برای ارائه خدمات تلاش می كنند.

علی اصغربیانی روز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران كلاله به ارزیابی شرایط پس وقوع بارندگی، طوفان و جاری شدن سیلاب در برخی روستاهای این شهرستان پرداخت وگفت: درجریان حوادث اخیر آب شرب 47 روستای كلاله قطع شد.
وی خاطرنشان كرد: با تلاش نیروهای آب و فاضلاب روستایی، مشكل قطعی آب شرب 31 روستا حل شده ومشكل قطعی آب آشامیدنی 16 روستای دیگر نیز بزودی مرتفع خواهد شد.
سرپرست فرمانداری كلاله بابیان اینكه برق اهالی پنج روستای این شهرستان همچنان قطع است، ادامه داد: این در حالی است كه نیروهای امور برق تلاش می كنند هرچه زودتر جریان برق را در روستاهای مذكور رقرار كنند.
رئیس ستاد مدیریت بحران كلاله گفت: برای جلوگیری از بروز برخی حوادث احتمالی، تیم های عملیاتی با تجهیزات راهسازی به مسیرهای هدف اعزام شده اند تا راه های مسدود شده به صورت ایمن بازگشایی شود.
بیانی میزان بارندگی این شهرستان را 231.6 میلیمتر اعلام كرد و گفت: با وجود یروز شرایط بحرانی و بارش بسیار شدید باران، وضعیت این شهرستان به نحو مطلوب تثبیت شده است.
شهرستان كلاله با بیش از 130 هزار نفرجمعیت در شرق استان گلستان واقع است.
7478/1860

سرخط اخبار جامعه