۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۴:۲۵
کد خبر: 83249860
T T
۰ نفر
قدیمی ترین زندانی بدهكار در تهران با كمك ستاد دیه آزاد شد

تهران- ایرنا- مدیر كل زندانهای استان تهران از آزادی قدیمی ترین زندانی بدهكار غیر عمد پس از تحمل 20 سال حبس با كمك خیرین در شب میلاد مولی الموحدین (ع ) و در آستانه نوروز 98خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، مصطفی محبی با اعلام این خبر اظهار داشت: «محمدرضا» كه در یكی از شهرستان های استان گیلان كارخانه تولید دستمال كاغذی داشت به دلیل نوسانات بازار دچار ورشكستگی مالی شد كه در نهایت بانك برای دریافت مطالبات خویش مبادرت به توقیف و ضبط كارخانه و اموال وی كرد.
وی ادامه داد: محمدرضا كه با وجود شكات فراوان و میلیادها تومان بدهی توان بازپرداخت و جلب رضایت آنان را نداشت به دلیل بیست سال زندانی بودن همسرش نیز از وی جدا شده و عملا كسی پیگیر نجانش نبود ولی مددكاران زندان با پیگیریهای مكرر و كسب رضایت شكات آزادی این مددجو را رقم زدند.
مدیركل زندانها استان تهران خاطر نشان كرد: با پرداخت مبلغ 145 میلیون تومان از سوی خیرین محمدرضا 67 ساله نام خویش را در كنار اعلام آزادی از بلندگوهای بازداشتگاه های اوین شنید تا بتواند در این لحظات اعیاد مذهبی و ملی در كنار خانواده خویش آزادی خود را جشن بگیرد .
هموطنان نیكوكار برای اهدای هدایای كمك های مالی برای زندانیان جرایم غیر عمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 88861870 و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان كریم خان زند-خ سنایی- نبش اعرابی 6 پلاك 25 طبقه سوم و همچنین به سایت www.tehipro.ir اقدام كنند.
اجتمام**7029**2025