82 واحد صنفي متخلف در مريوان به تعزيرات حكومتي معرفي شدند

سنندج - ايرنا - رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت مريوان از شناسايي و معرفي 82 واحد صنفي متخلف در اين شهرستان در قالب طرح نظارت نوروزي به تعزيرات حكومتي خبر داد.

ناصح دولتياري روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: بازرسي از واحدهاي صنفي در راستاي طرح ويژه نوروزي و تشديد بازرسي ها در اين شهرستان از اول اسفند آغاز شده و تا 15 فرور دين سال آينده نيز ادامه دارد.
وي افزود:‌ بازرسان با همكاري ماموران اماكن، اصناف، نماينده تعزيرات حكومتي و نماينده فرمانداري در بازرسي از 700 واحد صنفي 82 واحد صنفي متخلف را شناسايي كردند.
دولتياري يادآور شد:‌ اين واحدهاي صنفي متخلف بخاطر گرانفروشي، عرضه خارج از شبكه و عدم درج قيمت بر روي اجناس و كالاها شناسايي و پرونده تخلف آنها جهت برخورد قانوني و اعمال جريمه به تعزيرات حكومتي ارسال شد.
وي تاكيد كرد: در شهرستان مريوان هفت هزار و 600 واحد صنفي فعال وجود دارند كه بازرسان اين اداره با همكاري ساير ارگان هاي ذيربط در گشت هاي نامحسوس ضمن پايش بازار، قيمت كالاها را كنترل و متخلفان را شناسايي و به تعزيرات حكومتي معرفي مي كنند.
دولتياري از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهاي صنفي سريعا با سامانه 124 تماس بگيرند تا بازرسان نسبت به شناسايي و برخورد با متخلفان اقدام كنند.
شهرستان مريوان در فاصله 120 كيلومتر سنندج مركز استان كردستان واقع شده است.
7354/9102

سرخط اخبار استان‌ها