سوء استفاده از سفره نوروز نابخشودني و با آن برخورد مي شود

ساري - ايرنا - مديركل تعزيرات حكومتي استان مازندران تاكيد كرد: سفره نوروز براي شادي و اميد به همه مردم است و سوء استفاده از اين سفره به هر بهانه اي، عملي نا بخشودني است و با آن برخورد جدي مي شود.

يدالله ملكي روز چهارشنبه با حضوردر ستاد تسهيلات سفر نوروزي گفت: در حال حاضر 300 بازرس اداره كل صنعت ، معدن و تجارت به صورت شبانه روزي و مستمر تا پايان نوروز بازار مازندران را نظارت مي كنند و با كوچك ترين تخلفي برخورد جدي و قانوني خواهد شد.
وي افزود : كميته تنظيم بازار در حال برگزاري گشت هاي مشترك با همكاري دستگاه هاي مرتبط براي ايام نوروز است كه اين گشت ها شامل تمامي صنف و كسب و كار مي باشد.
مديركل تعزيرات حكومتي مازندران اعلام كرد كه براي تنظيم بازار نوروزي600 تن سيب و 500 تن پرتقال در سراسر استان در حال توزيع است.
ملكي با بيان اينكه طرح نوروزي ستاد تنظيم بازار در 2 بخش از 6 اسفند تا 25 اسفند و از 26 اسفند تا 16 فروردين 98 اجرايي خواهد شد، افزود: دراين مدت بازرسي هاو اعلام گزارشات به صورت مستمر ادامه دارد.
وي همچنين از توزيع بيش از سه هزارتن گوشت براي تنظيم بازار شب عيد خبر داد و گفت: ازاين ميزان 245 تن گوشت قرمز و 2 هزار و 539 تن گوشت مرغ از ابتداي طرح توزيع شد.
مديركل تعزيات حكومتي همچنين از توزيع شكر با نرخ تنظيم بازار دراستان خبر داد و تاكيد كرد: واحدهاي دولتي و غيردولتي هر مقدار شكر نياز داشته باشند تامين مي كنيم.
ملكي اظهار كرد: هدف تسهيل در بازار شب عيد و حمايت از اقشار ضعيف و كاسبان منصف و قانون مند است و با متخلفان اقتصادي وكاسب نماهاي سودجو به شدت برخورد كنيم.
وي همچنين افزود: در بازرسي هاي انجام شده، علاوه بر جريمه به نفع دولت، به نفع اشخاص حقيقي و مشتريان هم جريمه صادر مي كنيم.
مديركل تعزيات حكومتي مازندارن اعلام كرد كه تلفن 135 و 124 به صورت شبانه روزي آماده پاسخگويي به شكايات مردمي است.
7335/1899

سرخط اخبار استان‌ها