۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۵۸
کد خبر: 83249784
T T
۰ نفر
6 قایق برای كمك به شهروندان گنبد به كار گرفته شد

گنبدكاووس - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر گنبدكاووس اعلام كرد: با ورود آب به بخش هایی از مناطق شمالی شهر گنبدكاووس، از جمله حد فاصل پل آخوند آباد تا برج قابوس، 6 فروند قایق برای كمك و امداد در سطح شهر توسط هلال احمر و با همكاری بخش خصوصی به كار گرفته شد.

علی اصغر نودهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: برای كمك و رساندن آذوقه و آب شرب سالم به ساكنان منازل شمال شهر كه در محاصره آب قرار دارند، 6 فروند دستگاه قایق امدادی و شخصی تهیه و به كارگیری شده است.
وی افزود: برای تسریع در امر امداد رسانی و جابجایی اقلام مورد نیاز، دو فروند قایق دیگر نیز با هماهنگی های صورت گرفته در حال انتقال به شهر گنبد می باشد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تردد در مناطق آب گرفته شهر گنبد به كندی انجام و با مشكل روبرو شده است و مردم منتظر فروكش كردن آب و عقب نشینی آن هستند تا دوباره به كار و فعالیت خود بپردازند.
براساس مشاهدات میدانی خبرنگار ایرنا، قسمت شمالی شهر گنبدكاووس حدفاصل پل آخوند آباد تا مقابل برج قابوس و برخی دیگر از مناطق حاشیه رودخانه گرگانرود چار آبگرفتگی شدید شده و برای كمك به ساكنان این مناطق، امدادگران هلال احمر با قایق وارد عمل شده اند.
9433/1860