۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۵۷
کد خبر: 83249782
T T
۰ نفر
6 قايق براي كمك به شهروندان گنبد به كار گرفته شد

گنبدكاووس - ايرنا - رئيس جمعيت هلال احمر گنبدكاووس اعلام كرد: با ورود آب به بخش هايي از مناطق شمالي شهر گنبدكاووس، از جمله حد فاصل پل آخوند آباد تا برج قابوس، 6 فروند قايق براي كمك و امداد در سطح شهر توسط هلال احمر و همكاري بخش خصوصي به كار گرفته شد.

علي اصغر نودهي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: براي كمك و رساندن آذوقه و آب شرب سالم به ساكنان منازل شمال شهر كه در محاصره آب قرار دارند، 6 فروند دستگاه قايق امدادي و شخصي تهيه و به كارگيري شده است.
وي افزود: براي تسريع در امر امداد رساني و جابجايي اقلام مورد نياز، دو فروند قايق ديگر نيز با هماهنگي هاي صورت گرفته در حال انتقال به شهر گنبد مي باشد.
به گزارش خبرنگار ايرنا، تردد در مناطق آب گرفته شهر گنبد به كندي انجام و با مشكل روبرو شده است و مردم منتظر فروكش كردن آب و عقب نشيني آن هستند تا دوباره به كار و فعاليت خود بپردازند.
براساس مشاهدات ميداني خبرنگار ايرنا، قسمت شمالي شهر گنبدكاووس حدفاصل پل آخوند آباد تا مقابل برج قابوس و برخي ديگر از مناطق حاشيه رودخانه گرگانرود چار آبگرفتگي شديد شده و براي كمك به ساكنان اين مناطق، امدادگران هلال احمر با قايق وارد عمل شده اند.
9433/1860

سرخط اخبار استان‌ها