۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۳۵
کد خبر: 83249749
T T
۰ نفر
ریزش بهمن در سه راهی فولادمحله خسارت نداشت

سمنان- ایرنا- فرماندار مهدیشهر گفت: ریزش بهمن در سه راهی فولاد محله، با وجود مسدودكردن راه شهمیرزاد- كیاسر بین استان های سمنان و مازندران، خسارت جانی و مالی نداشت.

حسن ارگی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ریزش بهمن و بارش برف و كولاك در سه راهی فولاد محله محور ارتباطی شهمیرزاد به ساری را مسدود كرد.
وی خاطرنشان كرد: با توجه به شدت بارش برف احتمال ریزش بهمن در محورهای كوهستانی شهمیرزاد وجود دارد و هموطنان در صورت امكان از محورهای كوهستانی شهرستان مهدیشهر تردد نكنند.
فرماندار مهدیشهر اضافه كرد: با وجود اطلاع رسانی ها، میزان تردد در محورهای كوهستانی این شهرستان به ویژه در شمال شهمیرزاد نیمه سنگین است، هموطنان قبل از تردد از بازگشایی محورها كسب اطلاع كنند.
به گزارش ایرنا، طرح نوروزی پلیس راه و دستگاه های امدادی استان سمنان با شعار «پرهیز از خطر، آرامش در سفر» همزمان با سراسر كشور از 25 اسفند 97 تا 18 فروردین 98 در حال اجرا است.
اداره كل هواشناسی استان سمنان براساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، در استان سمنان برای 24 ساعت آینده بارش باران و در نواحی سردسیر و كوهستانی، بارش برف پیش بینی كرده است.
در استان سمنان هشت هزار و 612 كیلومتر بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد.
7339/6103