ريزش بهمن در سه راهي فولادمحله خسارت جاني و مالي نداشت

سمنان- ايرنا- فرماندار مهديشهر گفت: ريزش بهمن در سه راهي فولاد محله با وجود مسدود كردن محور شهميرزاد- كياسر خسارت جاني و مالي به همراه نداشت.

حسن ارگي روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: ريزش بهمن و بارش برف و كولاك در سه راهي فولاد محله محور ارتباطي شهميرزاد به ساري را مسدود كرد.
وي خاطرنشان كرد: با توجه به شدت بارش برف احتمال ريزش بهمن در محورهاي كوهستاني شهميرزاد وجود دارد و هموطنان در صورت امكان از محورهاي كوهستاني شهرستان مهديشهر تردد نكنند.
فرماندار مهديشهر اضافه كرد: با وجود اطلاع رساني ها، ميزان تردد در محورهاي كوهستاني اين شهرستان به ويژه در شمال شهميرزاد نيمه سنگين است، هموطنان قبل از تردد از بازگشايي محورها كسب اطلاع كنند.
به گزارش ايرنا، طرح نوروزي پليس راه و دستگاه هاي امدادي استان سمنان با شعار «پرهيز از خطر، آرامش در سفر» همزمان با سراسر كشور از 25 اسفند 97 تا 18 فروردين 98 در حال اجرا است.
اداره كل هواشناسي استان سمنان براساس تحليل آخرين الگوهاي پيش يابي و تصاوير ماهواره اي، در استان سمنان براي 24 ساعت آينده بارش باران و در نواحي سردسير و كوهستاني، بارش برف پيش بيني كرده است.
در استان سمنان هشت هزار و 612 كيلومتر بزرگراه، راه اصلي، فرعي و روستايي وجود دارد.
7339/6103

سرخط اخبار استان‌ها