رزمي كار اروميه اي سرمربي تيم ملي كاراته سريلانكا شد

اروميه - ايرنا - «مهدي كريمي» مربي بين المللي اروميه اي و عضو سابق تيم ملي ايران با عقد قراردادي 2 ساله هدايت تيم ملي كاراته سريلانكا را بر عهده گرفت.

به گزارش ايرنا از فدراسيون كاراته كشور، مهدي كريمي روز چهارشنبه در اين خصوص گفت: بعد از ارسال دعوت نامه رسمي از طرف كشور سريلانكا و با هماهنگي فدراسيون، هدايت تيم ملي بزرگسالان اين كشور را به مدت 2 سال بر عهده گرفتم و در حال حاضر اين تيم براي شركت در رقابت هاي قهرماني آسيا آماده مي شود.
وي افزود: پيش از اين به مدت 2 سال در يكي از تيم هاي باشگاهي كشور جمهوري آذربايجان حضور داشتم و با تمرين در كنار «رافائل آقايف» قهرمان جهان، تجربيات خوبي كسب كردم و اميدوارم حالا با حضور در سريلانكا نماينده خوبي از سوي كشورم باشم.
به گزارش ايرنا مهدي كريمي مدارك مربيگري درجه 2 ملي، داوري RB و دان چهار فدراسيون كاراته را در كارنامه ورزشي خود دارد و مدال هاي متعددي را در رقابت هاي بين المللي كسب كرده است.
كريمي بازيكن سابق تيم ملي كاراته ايران بوده و عنوان قهرماني فستيوال هنرهاي رزمي جهان را در كارنامه ورزشي دارد.
پيشتر «رضا ميدان رو» مربي اروميه اي كاراته در تركيب كادر فني تيم ملي نوجوانان و جوانان ايران جهت شركت در رقابت هاي قهرماني نوجوانان و جوانان آسيا به ميزباني اندونزي حضور داشت.
به گزارش ايرنا، آذربايجان غربي طي پنج سال مستمر با ميزباني مسابقات كاراته بين المللي جام صلح و دوستي در اروميه پيشرفت قابل قبولي در رده هاي پايه داشته است.
7156/2093

سرخط اخبار استان‌ها