مجتمع هاي رفاهي روستايي شيروان براي ايام نوروز ساماندهي شد

بجنورد- ايرنا- معاون عمراني فرماندار شيروان گفت: مجتمع هاي رفاهي هم اكنون همه روستاهاي هدف گردشگري اين شهرستان از مجتمع رفاهي برخوردارند كه براي ساماندهي آنها در ايام نوروز 10 ميليارد ريال هزينه شده است.

صمد ايزانلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اشاره به 6 روستاي هدف گردشگري اين شهرستان اظهار داشت: اين روستاها شامل اسطرخي، گليان، اوغاز، قلعه زو، زوارم در بخش مركزي و منطقه گردشگري و حفاظت شده گليل در بخش سرحد شيروان است.
وي گفت: با توجه به استقبال خوب گردشگران و مسافران در همه فصول سال از روستاهاي هدف گردشگري اين شهرستان، امكانات گردشگري به آنان داده مي شود و در روستاهاي هدف مجتمع رفاهي( سرويس بهداشتي و آلاچيق) ايجاد شده است.
ايزانلو با بيان اينكه به خاطر داشتن جاذبه هاي گردشگري اين شهرستان مي طلبد كه مجتمع هاي خدمات رفاهي حتما در روستاهاي هدف گردشگري باشد افزود: همچنين ساماندهي نمازخانه مجتمع خدماتي رفاهي در اولويت است و بايد با ساماندهي اين مراكز در ايام نوروز به مردم و مسافران خدمات‌رساني مناسبي داشت.
معاون عمراني فرماندار شيروان با تاكيد بر مجتمع هاي بين راهي گفت: آرامش راننده و مسافر، امنيت، وجود خدمات مناسب، استراحت مسافران و رسيدگي به مسائل فني خودرو از مزاياي احداث مجتمع‌هاي خدماتي رفاهي بين راهي است.
ايزانلو افزود: همچنين تاكنون 8 مجتمع بهداشتي بين راهي در سطح شهرستان به مبلغ هشت ميليارد ريال احداث شده است
شهرستان ‎شيروان واقع در ‎ 60كيلومتري شرق بجنورد و در مسير اصلي مسافران شمال مشهد و زايران بارگاه قدسي ثامن‌الحجج حضرت علي بن موسي‌الرضا (ع) واقع است.
7186/ 6042

سرخط اخبار استان‌ها