تصادف رانندگي در كردستان 2 نفر را به كام مرگ كشاند

سنندج - ايرنا - جانشين فرمانده پليس راه كردستان گفت: بر اثر تصادف رانندگي در محور سنندج - دهگلان 2 نفر جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حميد عبدالملكي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ساعت 18 روز گذشته بر اثر برخورد يك دستگاه وانت باري با سواري پژو در اين مسير ارتباطي راننده هر 2 خودرو جان خود را از دست دادند.
وي اضافه كرد: بر اساس بررسي هاي كارشناسان پليس راه علت تصادف تجاوز به چپ خودروي وانت پيكان بوده است.
سرهنگ عبدالملكي افزود: يكشنبه شب هفته جاري نيز بر اثر وقوع 2 تصادف رانندگي در محور بانه - سقز و جاده فرعي كامياران - مريوان چهار نفر جان خود را از دست داده بودند.
وي با اشاره به اينكه پليس راه هم اكنون در حال اجراي طرح نوروزي خود است، يادآور شد: ماموران پليس راه از 25 اسفند جاري تا 17 فروردين سال آينده د ر قالب طرح نوروزي در جاده ها حضور داشته و با تخلفات رانندگي بدون هيچ گونه اغماضي برخورد مي كنند.
سرهنگ عبدالملكي گفت: در چند روز گذشته از اجراي اين طرح بر تعداد تصادفات جاده اي كردستان اضافه شده و در بيشتر اوقات شاهد وقوع حوادث رانندگي هستيم.
وي بر رعايت جوانب احتياط و حركت با سرعت مطمئنه تاكيد كرد و افزود: سرعت غيرمجاز و در نهايت عدم توانايي راننده در كنترل وسيله نقليه و تجاوز به چپ از مهمترين علت هاي وقوع تصادف هاي رانندگي در اين استان است.
7349/9102

سرخط اخبار استان‌ها