سه هزار دانش آموز نيازمند كشور لباس نو پوشيدند

كرج - ايرنا - مديرعامل موسسه خيريه مهر گيتي كشور گفت: با حمايت خيرين عضو اين موسسه براي سه هزار دانش آموز نيازمند كشور در آستانه سال نو لباس نو تهيه شد.

زهرا گيتي نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا در كرج اظهارداشت: مهرگيتي مؤسسه‌اي غير دولتي و نيكوكارانه با رويكرد ياري رسان است كه اقدام به جمع آوري كمك هاي خيران در داخل و خارج از كشوربه منظور توسعه زيرساخت هاي فرهنگي و آموزشي در چهار گوشه ايران اسلامي مي كند.
وي بيان داشت: به منظور كمك به دانش آموزان بي بضاعت در مناطق كم برخوردار كشور، كمپين سال نو ، لباس نو راه اندازي شد كه در اين كمپين هموطنان خير كمك شاياني كردند.
گيتي نژاد ، ماموريت اين موسسه را مشاركت در احداث فضاهاي آموزشي و فرهنگي به‌خصوص ساخت مدرسه در مناطق محروم و نيازمند و همچنين حمايت مادي، معنوي و فرهنگي از دانش‌آموزان مستعد و محروم در مناطق مختلف كشور عنوان كرد.
وي، حمايت تحصيلي از دانش‌آموزان و دانشجويان كم‌برخوردار، اهداي كتاب ، رايانه ، تجهيز مدارس ، فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي را از ديگر خدمات اين موسسه به مدارس مناطق كم‌برخوردار كشور برشمرد.
گيتي نژاد خط مشي موسسه خيريه مهرگيتي را اهميت به تحصيل و آموزش كودكان سرزمينمان ايران در يك فضاي آموزشي استاندارد و مجهز استوار ذكر كرد.
وي با اشاره به اينكه مهرگيتي به اين مي‌انديشد كه هيچ دانش‌آموز مستعد محرومي به واسطه فقر مالي از تحصيل بازنماند، افزود: تلاش مهرگيتي ساختن ايراني عاري از تبعيض و فقر فرهنگي است و براي اين منظور علاوه بر ساخت مدارس استاندارد و مجهز در مناطق محروم كشور، از تحصيل دانش‌آموزان مستعد اين مناطق نيز حمايت مي كند.
2819/ 6155

سرخط اخبار استان‌ها