۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۱:۰۱
کد خبر: 83249651
T T
۰ نفر
پیام نوروزی نماینده ولی فقیه در لرستان

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان لرستان در پیامی تقارن عید سعید نوروز با ماه پرخیر و بركت رجب و میلاد امام علی (ع) را به مردم استان لرستان تبریك گفت.

به گزارش ایرنا، در متن پیام نوروزی آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد آمده است:تقارن عید سعید نوروز با ماه پرخیرو بركت رجب و میلاد مسعود سیدالاوصیاء و امام الاتقیاء امیرالمومنین امام علی بن ابی طالب (ع) را به همه ملت بزرگ ایران اسلامی به ویژه به مردم غیور و ولایتمدار لرستان تبریك و تهنیت عرض می كنم.
در ادامه این پیام آمده است؛ خدای متعال را بر همه نعمت های مادی و معنوی كه بر ما ارزانی داشته شاكریم نعمت نزولات جوّی، سرسبزی و شادابی، زنده شدن طبیعت و حیات دوباره موجودات همچنین خدا را بر نعمت 40 سالگی انقلاب اسلامی و شكست و ناكامی دشمنان سپاسگزاریم.
بنا بر متن این پیام، سالی كه گذشت، با همه فراز و نشیب و تلخی ها و شیرینی ها به خصوص مشكلات اقتصادی و گرانی های سنگین به پایان رسید، سال97 سال روشن شدن حقایق انقلاب اسلامی و آشكار شدن باطن خبیث استكبار جهانی و پیروزی های چشمگیر ملت ایران اسلامی بوده است.
در ادامه این پیام آمده است كه سال98 سالی است با امیدها و با ظرفیت های فراوان برای حل مشكلات كشور، مهم ترین خصوصیت سال98 آغاز دهه پنجم و شروع چهل سالگی دوم انقلاب اسلامی است، كه بیانیه گام دوم انقلاب تصویر روشن برای پیمودن این مسیر پر افتخار است.
در این پیام آمده است كه ؛ همه باید بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان یك دستور العمل جامع تلقی كنند و بر اساس آن عمل نمایند. قطعا عمل به بیانیه گام دوم انقلاب منشأ تحول در كشور خواهد شد.
همچنین تحول لازمه زندگی است، خداوند متعال با آغاز فصل بهار تحولی نو در طبیعت ایجاد می كند. دعا و درخواست ما در آغاز سال نو نیز تحول نیكو در زندگی فردی و اجتماعی است.
بنا بر متن این پیام؛ برای تحقق این امر و تداوم مسیر پیش روی انقلاب اسلامی نیازمند به همت بلند، عزم و اراده قوی، تلاش و جدیت، وحدت و انسجام، و توكل بر خدای متعال هستیم؛ امید است خدای متعال همه ما را مشمول عنایات خاصه خودش قرار داده و در سال جدید خیرات و بركات خود را بر ما نازل و به همه صحت و عافیت و تندرستی عنایت فرماید.
آیت الله میرعمادی در این پیام آورده است:در پایان طول عمر پر بركت برای رهبر فرزانه و حكیم انقلاب اسلامی و علو درجات برای ارواح طیبه شهدا و امام راحل (ره) و موفقیت و پیروزی در همه صحنه ها برای شما مردم بزرگوار و ولایتمدار از خداوند متعال مسئلت دارم.
1920/6060

سرخط اخبار استان‌ها