۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۴۲
کد خبر: 83249620
T T
۰ نفر
طرح سلامت نوروزي در بروجرد آغاز شد

بروجرد - ايرنا - رئيس شبكه بهداشت و درمان بروجرد گفت: طرح سلامت نوروزي و نظارت بر مراكز عرضه مواد غذايي، هتل ها، مراكز اسكان مسافران و اغذيه فروشي با هدف ارتقا سطح سلامت گردشگران و برخوردهاي قاطع با متخلفان در اين شهرستان آغاز شد.

محمد كاكاوند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در راستاي اجراي طرح سلامت نوروزي 2 تيم مشترك با دستگاه هاي مرتبط در حال اجرا است.
وي اظهارداشت: همچنين در اين طرح نظارت جدي بر سلامت آب آشاميدني و ميزان كلر سنجي و نمونه گيري ازمنابع آبي شهرانجام مي شود.
رئيس شبكه بهداشت و درمان بروجرد بيان كرد: همچنين در طول تعطيلات نوروزي مراكز درماني بروجرد شامل چهار بيمارستان دولتي و درمانگاه هاي بيمارستان هاي امام خميني(ره) و شهيد چمران، درمانگاه شهيد رجايي، اعتماد، امام سجاد (ع)، تامين اجتماعي و فرهنگيان خدمات لازم را به صورت شبانه روزي به مسافران ارائه خواهند داد.
كاكاوند اضافه كرد: 6 پايگاه اورژانس، درمانگاه دندانپزشكي، ايجاد درمانگاه سلامت، تعيين پزشك كشيك متخصص و فوق تخصص و كادر درماني در همه رشته ها در مراكز درماني و بيمارستاني و آماده باش مراكز فوريت هاي پزشكي از ديگر اقدامات انجام شده در راستاي رفاه حال شهروندان و مسافران در ايام نوروز در اين شهرستان است.
وي ادامه داد: شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد مسئوليت پوشش كمبودهاي تخصصي شهرستان هاي ازنا، دورود، اليگودرز را نيز عهده دار است.
رئيس شبكه بهداشت و درمان بروجرد گفت: سامانه شكايتي 190 و شماره تلفن 42530444 به طور شبانه روزي فعال و در اين راستا پمفلت هاي سلامت نوروزي و سامانه 190 در سطح شهر نصب شده است.
7273/6052

سرخط اخبار استان‌ها