۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۲۶
کد خبر: 83249600
T T
۰ نفر
سه محور برف گیر استان سمنان مسدود است

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: محورهای فولادمحله به كیاسر و 2 محور شاهرود به استان گلستان شامل توسكستان و آزاد شهر به دلیل بارش برف و كولاك مسدود است.

سرهنگ تقی كبیری روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: راه ارتباطی تعدادی از روستاهای برف گیر استان سمنان به دلیل بارش برف و كولاك نیز مسدود است كه هموطنان باید از تردد در این محورها خودداری كنند.
وی خاطرنشان كرد: عملیات بازگشایی محورهای برف گیر استان سمنان با تلاش نیروهای امداد و نجات و راهداری در حال انجام است و رانندگانی كه قصد تردد در محورهای مذكور را دارند لباس گرم، زنجیر چرخ و مواد غذایی به همراه داشته باشند.
كبیری اضافه كرد: ترافیك در محور تهران- مشهد محدوده استان سمنان اكنون روان و عادی است و براساس پیش بینی ها تردد این محور بعدازظهر امروز پرحجم خواهد شد.
رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: رانندگان هنگام تردد در محورهای ارتباطی استان سمنان به دلیل افزایش حجم تردد و شرایط نامساعد جوی نكات ایمنی را رعایت كنند.
به گزارش ایرنا، طرح نوروزی پلیس راه و دستگاه های امدادی استان سمنان با شعار «پرهیز از خطر، آرامش در سفر» همزمان با سراسر كشور از 25 اسفند 97 تا 18 فروردین 98 در حال اجرا است.
اداره كل هواشناسی استان سمنان براساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، در استان سمنان برای 24 ساعت آینده بارش باران و در نواحی سردسیر و كوهستانی، بارش برف پیش بینی كرده است.
در استان سمنان هشت هزار و 612 كیلومتر بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد.
7339/6103