۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۲۳
کد خبر: 83249594
T T
۰ نفر
هواي قم در ساعت تحويل سال جديد بهاري است

قم – ايرنا – كارشناس هواشناسي قم گفت: وضعيت هواي اين شهر در ساعت تحويل سال 98، كاملا بهاري پيش بيني مي شود و تنها در برخي مناطق استان به ويژه نقاط مرتفع احتمال رگبار و رعد و برق وجود دارد.

مرتضي صبوري روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اشاره به آخرين الگوهاي هواشناسي افزود: براي امروز هواي صاف پيش بيني مي شود ضمن اينكه از اوايل امشب احتمال افزايش ابر و وقوع رگبار و رعد و برق به ويژه در مناطق مرتفع استان وجود دارد و اين روند تا غروب روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.
وي وضعيت هواي استان تا روز جمعه را پايدار و پديده غالب آن را وزش شديد باد پيش بيني كرد و گفت: از غروب فردا پنجشنبه با كاهش ابر، مواجه خواهيم بود و مهمتين پديده قابل ذكر براي فردا، افزايش سرعت باد تا 50 كيلومتر بر ساعت است.
وي ادامه داد: براي روز جمعه نيز پديده خاصي در استان پيش بيني نمي شود و تنها در برخي ساعات ورزش باد با سرعت حداكثر 40 كيلومتر بر ساعت پيش بيني مي شود.
صبوري افزود: از نظر دمايي نيز تغييرات چنداني در قم وجود ندارد به گونه اي كه تغييرات دمايي تا روز جمعه بين حداقل سه و حداكثر 18 درجه سانتي گراد بالاي صفر پيش بيني مي شود كه هوايي كاملا بهاري است.
لحظه تحويل سال ۱۳۹۸هجري شمسي، ساعت ۱ و ۲۸ دقيقه و ۲۷ ثانيه بامداد روز پنجشنبه اول فروردين ماه است.
7404/ 1175

سرخط اخبار استان‌ها