سه محور برف گير استان سمنان مسدود است

سمنان- ايرنا- رئيس پليس راه استان سمنان گفت: محورهاي فولادمحله به كياسر و 2 محور شاهرود به استان گلستان شامل توسكستان و آزاد شهر به دليل بارش برف و كولاك مسدود است.

سرهنگ تقي كبيري روز چهارشنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: راه ارتباطي تعدادي از روستاهاي برف گير استان سمنان به دليل بارش برف و كولاك نيز مسدود است كه هموطنان بايد از تردد در اين محورها خودداري كنند.
وي خاطرنشان كرد: عمليات بازگشايي محورهاي برف گير استان سمنان با تلاش نيروهاي امداد و نجات و راهداري در حال انجام است و رانندگاني كه قصد تردد در محورهاي مذكور را دارند لباس گرم، زنجير چرخ و مواد غذايي به همراه داشته باشند.
كبيري اضافه كرد: ترافيك در محور تهران- مشهد محدوده استان سمنان اكنون روان و عادي است و براساس پيش بيني ها تردد اين محور بعدازظهر امروز پرحجم خواهد شد.
رئيس پليس راه استان سمنان گفت: رانندگان هنگام تردد در محورهاي ارتباطي استان سمنان به دليل افزايش حجم تردد و شرايط نامساعد جوي نكات ايمني را رعايت كنند.
به گزارش ايرنا، طرح نوروزي پليس راه و دستگاه هاي امدادي استان سمنان با شعار «پرهيز از خطر، آرامش در سفر» همزمان با سراسر كشور از 25 اسفند 97 تا 18 فروردين 98 در حال اجرا است.
اداره كل هواشناسي استان سمنان براساس تحليل آخرين الگوهاي پيش يابي و تصاوير ماهواره اي، در استان سمنان براي 24 ساعت آينده بارش باران و در نواحي سردسير و كوهستاني، بارش برف پيش بيني كرده است.
در استان سمنان هشت هزار و 612 كيلومتر بزرگراه، راه اصلي، فرعي و روستايي وجود دارد.
7339/6103

سرخط اخبار استان‌ها