۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۱۲
کد خبر: 83249587
T T
۰ نفر
ورزشكاران همداني به كمك نيازمندان شتافتند

همدان- ايرنا- مدير روابط عمومي اداره ورزش و جوانان همدان گفت: ورزشكاران باشگاه خصوصي شهيد نامجو اين شهر در آستانه سال جديد با تامين بسته هاي حمايتي به ارزش 400 ميليون ريال به كمك نيازمندان شتافتند.

حمدالله چاروسايي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: اين باشگاه ورزشي با مديريت وحيد موسيوند با جمع آوري كمك مالي اقدام به خريد يكصد بسته حمايتي كرده و آن را بين نيازمندان همداني توزيع كردند.
مدير باشگاه بدنسازي نامجو همدان نيز در اين باره گفت: با توجه به فرمايشات رهبر معظم انقلاب در بيانيه گام دوم انقلاب و تاكيد معظم له بر فعاليت و حضور جوانان در عرصه هاي فرهنگي، ورزشكاران اين باشگاه در آستانه سال جديد به كمك نيازمندان شتافتند.
وحيد موسيوند افزود: برخي نگرش و تصور اشتباه نسبت به ورزش بدنسازي و ورزشكاران اين رشته دارند و با اين اقدام خواستيم مردم بدانند ورزشكاران ما در كنار مردم و نيازمندان هستند و هر زمان نياز باشد به ياري آنها خواهند شتافت.
وي اظهار داشت: بسياري از ورزشكاران به دور از هياهوي رسانه اي در كار خير شركت مي كنند اما براي از بين رفتن تصور اشتباه مردم نسبت به بدنسازان و آشنايي آنان با منش پهلواني ورزشكاران بهتر است اين نيكوكاري ها به شهروندان اطلاع رساني شود.
در چند روز گذشته نيز در ملاير علي نجفي قهرمان و ملي پوش رشته پاورليفتينگ اقدام به توزيع بسته هاي مواد غذايي به خانواده هاي بي سرپرست و ايتام كرد.
7520/2087

سرخط اخبار استان‌ها