۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۱۱
کد خبر: 83249586
T T
۰ نفر
آزادراه های قزوین با ترافیك سنگین روبرو هستند

قزوین - ایرنا - رییس پلیس راه قزوین گفت: همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی آزادراه‌های این استان با حجم بالایی از خودروها و ترافیك سنگین روبرو شده اند.

سرهنگ نصرالله بیگلری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: ترافیك در حال حاضر در باند شمالی آزادراه‌های قزوین -كرج، قزوین-رشت و قزوین-زنجان سنگین و تردد در آنها به كندی صورت می گیرد.
به گفته این مسئول انتظامی، خوشبختانه با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان طی 24 ساعت گذشته حادثه ناگواری از جاده های این استان گزارش نشده است.
وی با اشاره به ورود سامانه بارش زا از شب گذشته به این استان و بارش های پراكنده، یادآور شد: به رانندگان توصیه می شود با توجه به لغزندگی سطح برخی از راه های این استان ضمن رعایت مقررات رانندگی با سرعت مطمئن در جاده حركت كرده و از هرگونه تغییر مسیر ناگهانی خودداری و فاصله طولی با خودرو مقابل را رعایت كنند.
وی در ادامه با اشاره به آماده باش 100 درصدی پلیس راه در سطح راه های اصلی و فرعی این استان در ایام نوروز، اضافه كرد: در حال حاضر 60 تیم پلیس راه به همراه 10 دستگاه گشت نامحسوس كنترل راه های ارتباطی استان را برعهده دارند.
در برخی ایام نوروز سال گذشته روزانه بیش از یك میلیون خودرو از مسیرهای ارتباطی استان قزوین عبور كردند.
استان قزوین به دلیل قرارگیری در راه ارتباطی 12 استان از جانب مركز تا شمال و غرب كشور یكی از پرترافیك ترین مسیرهای ارتباطی كشور در ایام نوروز است.
8054*3013