۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۰۶
کد خبر: 83249581
T T
۰ نفر
آزادراه های قزوین با ترافیك سنگین روبرو هستند

قزوین - ایرنا - رییس پلیس راه قزوین گفت: همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی آزادراه‌های استان با حجم بالایی از خودروها و ترافیك سنگین روبرو شده اند.

سرهنگ نصرالله بیگلری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: ترافیك در حال حاضر در باند شمالی آزادراه‌های قزوین -كرج، قزوین-رشت و قزوین-زنجان سنگین و تردد در آنها به كندی صورت می گیرد.
به گفته این مسئول انتظامی، خوشبختانه با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان طی ۲۴ ساعت گذشته حادثه ناگواری از جاده های استان گزارش نشده است.
وی با اشاره به ورود سامانه بارش زا از شب گذشته به استان و بارش های پراكنده، یادآور شد: به رانندگان توصیه می شود با توجه به لغزندگی سطح برخی از راه های استان ضمن رعایت مقررات رانندگی با سرعت مطمئن در جاده حركت كرده و از هرگونه تغییر مسیر ناگهانی خودداری و فاصله طولی با خودرو مقابل را رعایت كنند.
وی در ادامه با اشاره به آماده باش ۱۰۰ درصدی پلیس راه در سطح راه های اصلی و فرعی این استان در ایام نوروز، اضافه كرد: در حال حاضر ۶۰ تیم پلیس راه به همراه ۱۰ دستگاه گشت نامحسوس كنترل راه های ارتباطی استان را برعهده دارند.
8054*3013

سرخط اخبار استان‌ها