۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۰۱
کد خبر: 83249577
T T
۰ نفر
هفت فيلم نوروزي در همدان اكران مي شود

همدان- ايرنا- مدير امور سينمايي حوزه هنري همدان با اشاره به آماده شدن جدول اكران نوروزي گفت: هفت فيلم در ايام نوروز در سينماهاي قدس و فلسطين براي دوستداران هنرهفتم اكران مي شود.

سعيد شرفي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: فيلم هاي «متري شيش و نيم»، «غلامرضا تختي»، «چهارانگشت»، «زنداني ها»، «رحمان 1400»، «ژن خوك» و «پيشوني سفيد3» در نوروز 98 به روي پرده سينماهاي همدان مي رود.
وي اضافه كرد: با پيگيري هاي صورت گرفته همه فيلمهاي اكران نوروزي در پايتخت، براي همدان نيز اختصاص يافته و نمايش داده مي شود.
«چهارانگشت» فيلمي به كارگرداني حامد محمدي و قصه دو دوست است كه براي اتمام يك كار ناتمام به كامبوج سفر مي كنند و درگير ماجراهايي مي شوند و «غلامرضا تختي» ساخته بهرام توكلي در سه فاز به زندگي جهان پهلوان تختي در مقطع كودكي، نوجواني و بزرگسالي مي پردازد.
«متري شيش و نيم» اثر سعيد روستايي است كه معضل اعتياد را روايت مي كند و همچنين مسعود ده نمكي هم در «زنداني ها» داستان دانشجوي جواني را روايت مي كند كه قصد دارد براي پايان نامه اش روي تعدادي زنداني تحقيق كند.
«رحمان 1400» هم مشكلات مالي رحمان را به تصوير مي كشد كه در پاسخ به درخواست كمك از مديرعامل شركت چكي براي سال 1400 دريافت مي كند و سعيد سهيلي هم در «ژن خوك» به سراغ آقازاده ها و ژن هاي خوب رفته و اين معضل اجتماعي را به چالش مي كشد.
فيلم «پيشوني سفيد 3» به كارگرداني سيد جواد هاشمي داستاني از اتفاق هاي تازه اي كه در زندگي پيشوني سفيد مي افتد را به تصوير كشيده است.
7527/2087

سرخط اخبار استان‌ها