۲۹ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۲:۰۷
کد خبر: 83249426
T T
۰ نفر
رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان حسن زاده رستمی را تسلیت گفت

تهران-ایرنا- رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم بتول محصلی مادر شهیدان والامقام مجید، اصغر و اكبر حسن زاده رستمی تصریح كرد: این مادر مومنه و صبور، به حق الگویی والا برای زنان ایران اسلامی است كه با عشق و ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارات(ع)، فرزندانی مومن و مجاهد تربیت و با عزت و سرافرازی تقدیم اسلام و انقلاب كرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین دكتر حسن روحانی به این شرح است:
انالله و اناالیه راجعون
درگذشت حاجیه خانم بتول محصلی مادر شهیدان والامقام مجید، اصغر و اكبر حسن زاده رستمی از دلیرمردان دوران دفاع مقدس موجب تاثر فراوان شد.
این مادر مومنه و صبور ، به حق الگویی والا برای زنان ایران اسلامی است كه با عشق و ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارات(ع)، فرزندانی مومن و مجاهد تربیت و با عزت و سرافرازی تقدیم اسلام و انقلاب كرد.
اینجانب مصیبت وارده را به مردم قدرشناس استان فارس به ویژه مردم شریف كازرون و خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.
شبك**1983**1392