تعداد آسیب دیدگان چهارشنبه سوری در كاشان به 6 نفر رسید

كاشان - ایرنا - بنابر اعلام روابط عمومی مركز اورژانس كاشان، 6 نفر در مجموع در حادثه انفجار مواد آتش زا در واحدی مسكونی آسیب دیدند كه شرایط سه نفر از آنها نامناسب گزارش شده است.

به گزارش ایرنا، فرهاد بابایی سه شنبه شب در این زمینه گفت: 6 جوان 23 تا 25 ساله در حادثه انفجار واحد مسكونی در فاز 2 ناجی آباد كاشان آسیب دیده و دچار سوختگی شدید شده بودند كه پس از اقدام های درمانی اولیه، با سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی اعزام شدند.
وی افزود: حال سه نفر كه بیشتر از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شدید شده بودند، نامناسب گزارش شده است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كاشان نیز با اشاره به استقرار 22 تیم عملیاتی برای ارائه خدمات و امدادرسانی بیان كرد: در كنار حادثه انفجار در واحدی مسكونی، چهار مورد آتش سوزی ناشی از ضایعات نیز امشب گزارش شد كه تیم های مستقر در سطح شهر نسبت به خاموش كردن آن اقدام كردند.
محمدمسعود چایچی با قدردانی از همكاری نیروهای امدادی، انتظامی و مشاركت شهروندان در چهارشنبه آخر سال، برگزاری دوره های آموزش پیشگیری و رویارویی با حادثه ها در مدرسه ها، چاپ و توزیع پوسترهای آموزشی، نصب تابلوهای هشداردهنده و نكته های ایمنی در معابر شهری را از جمله اقدام های صورت گرفته در راستای كاهش آسیب دیدگان برشمرد.
سال گذشته 29 نفر در نتیجه حادثه های رخ داده در جریان آیین چهارشنبه سوری در كاشان آسیب دیده بودند.
8123

سرخط اخبار استان‌ها