استاندار خوزستان:انتصاب مديران ممكن است مطلوب همه نباشد

اهواز - ايرنا - استاندار خوزستان با اشاره به انتصابات مديران استان گفت: بنا نيست همه افرادي كه انتصاب مي كنيم مطلوب همه باشند هر چند براي يك انتصاب مجموع شرايط محيطي، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و سياسي بررسي مي‌شود.

به گزارش ايرنا غلامرضا شريعتي شامگاه سه شنبه در نشست هم انديشي با خبرنگاران در استانداري خوزستان اظهار داشت: حتي همه انتصاباتي كه خودم انجام مي‌دهم ممكن است همه اش مطلوب خودم نباشد چرا كه مجموعه اي از شرايط منجر به تصميم مي‌شود و اگر همه انتصابات تصميم من باشد به نوعي خود رايي مي‌شود.
وي گفت: براي يك انتصاب با توجه به شرايط، نمره قبولي را در نظر مي گيريم و سعي من در همه انتصابات اين است كه از افراد اصلح مشورت بگيرم.
استاندار خوزستان بيان كرد: وقتي انتصابي صورت گرفت نيز بايد آن انتصاب را بر اساس عملكرد، كاركرد، و نگاهش به حوزه تخصصي رصد و پايش كرد.
وي با اشاره به فعاليت خبرنگاران در يكسال گذشته بيان كرد: خبرنگاران در شرايط مختلف چه جلسات و چه در سفرهاي مسئولان استاني و كشوري حضور داشتند و مسايل و موضوعات استان را در حوزه هاي مختلف آسيب شناسي و رصد كردند.
شريعتي با تقدير از زحمات تمامي فعالان عرصه رسانه توضيح داد: سپاسگزاري از خبرنگاران را وظيفه خود مي دانم چراكه آنان عيوب و ضعف‌هاي هر كاري را گوشزد مي كنند و به ما تذكر مي‌دهند.
وي بيان كرد: مطبوعات هميشه با نشان دادن قصور و تقويت مواردي ما را حمايت كردند و هميشه همه نقدها براي من ارزنده هستند چراكه از آنها درس مي گيرم.
استاندار خوزستان با اشاره به رويدادها و اتفاقات سال 97 بيان كرد: در سال 97 اتفاقات زيادي مانند مشكلات كارگري، بحران خشكسالي، سيل، مشكلات آب آبادان و خرمشهر، حادثه 31 شهريور در اهواز و ... رخ داد كه در همه اين اتفاقات خبرنگاران نيز در كنار ما بودند.
وي افزود: خبرنگاران چه در تلخي ها و خوشي ها و چه در سختي ها و شرايط عادي مكمل و منعكس كننده كاركردهاي ما در طول يكسال گذشته بودند و همواره عملكرد ما را مورد نقد قرار مي دادند.
شريعتي ادامه داد: حضور و وجود خبرنگاران و اثر گذاري كار آن ها در موفقيت و دستاوردهاي ما مشخص است و در نوع نگاه مسئولان ملي، كاركرد خبرنگاران و نحوه سياست گذاري آن ها اثر بخشي دارد.
7164/6064

سرخط اخبار استان‌ها