اولويت مان در سال 98 توجه به ورزش مناطق حاشيه نشين است

اهواز - ايرنا - مديركل ورزش و جوانان خوزستان گفت: اولويت مان در سال 98 توجه به ورزش مناطق حاشيه نشين است و در اين راستان بنا داريم كارگروه توسعه ورزش همگاني مناطق حاشيه نشين را تشكيل دهيم.

به گزارش ايرنا افشين حيدري روز چهارشنبه در مجمع عمومي سالانه هيات كشتي خوزستان كه در اهواز برگزار شد اظهار داشت: تلاش مي كنيم ورزش همگاني را در مناطق حاشيه نشين توسعه دهيم تا شاهد جهش خوبي در مناطق كم برخوردار و حاشيه باشيم.
وي با بيان اين كه پس از ورود حميد بني ‌تميم به فدراسيون كشتي شاهد تحولات خوبي در رشته كشتي كشور بوده ‌ايم افزود: چندي پيش رقابت هاي بين المللي جام تختي به خوبي در انديمشك برگزار شد كه شاهد رويش نسل جديدي در كشتي كشور بوديم و در اين بين كشتي گيران استان نقش بسيار ارزنده اي داشتند.
مديركل ورزش و جوانان خوزستان با بيان اين كه هيات كشتي خوزستان از هيات ‌هاي با برنامه و منظم ورزش خوزستان بوده و در سال جاري عملكرد خوبي داشته است افزود: برگزاري رويدادهاي بين المللي كشتي جزو اهداف مجموعه ورزش استان بوده چرا كه اين ميزباني ها به ارتقا كار كادر اجرايي، مربيان و همچنين كشتي‌ گيران ما كمك مي كند.
وي به احداث 2 خانه كشتي در شهرستان ‌هاي انديمشك و ايذه با اعتباري بيش از 200 ميليارد ريال اشاره كرد و گفت: هر 2 پروژه به خوبي فعال هستند و اميدواريم هرچه سريعتر به بهره برداري برسند. از ابتداي سال 96 در بخش زيرساخت با حمايت هاي وزير ورزش و جوانان و استاندار خوزستان اتفاقات خوبي در استان رقم خورد كه به موجب آن سرانه ورزش خوزستان با تكميل پروژه ‌هاي نيمه تمام بيش از 60 هزار متر مربع افزايش مي يابد.
حيدري با بيان اين كه در سال 98 بيش از 100 زمين چمن مصنوعي و بيش از 12 استخر در خوزستان افتتاح مي شود گفت: در بخش توسعه زيرساخت ورزش همگاني، تجهيزات ورزشي خوبي به شهرداري‌ هاي استان و مدارس مناطق كمتر توسعه يافته اهدا شد.
9879/6064

سرخط اخبار استان‌ها