خوزستان میزبان مسابقات جام جهانی كشتی فرنگی 2019 شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات كشتی خوزستان گفت: پس از رایزنی های فراوان و با موافقت استاندار، میزبانی رقابت‌های جام جهانی كشتی فرنگی 2019 به خوزستان واگذار شد.

سید حسین مرعشیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چندی پیش، پیشنهاد میزبانی این رقابت ها در خوزستان توسط مدیركل ورزش و جوانان استان به فدراسیون ارائه شد كه خوشبختانه امروز پس از حضور حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون در اهواز با این موضوع موافقت شد و در سال 98 میزبان این رقابت ها هستیم.
وی با بیان این كه میزبانی خوب رقابت های بین المللی جام تختی در این تصمیم بسیار موثر بود افزود: تفاهم نامه این میزبانی امشب بین فدراسیون كشتی و استاندار خوزستان منعقد شد و به طور قطع میزبان مسابقات خواهیم بود.
مرعشیان با اشاره به این كه مسابقات جام جهانی كشتی فرنگی 2019 در آذرماه 98 برگزار می شود گفت: پیش از این رقابت ها و در شهریورماه مسابقات جهانی كشتی فرنگی 2019 برگزار می شود كه هشت تیم برتر این رقابت ها جواز حضور در مسابقات جام جهانی كشتی فرنگی را دریافت می كنند.
وی در پایان گفت: تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر این رقابت ها انجام می دهیم و امیدواریم این مسابقات فرصتی برای درخشش كشتی گیران خوزستانی باشد.
9879/6002