بودجه سازمان فرهنگي ورزشي يزد حدود يك درصد بودجه شهرداري است

يزد - ايرنا - رئيس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري يزد گفت: مجموع بودجه سالانه اين سازمان يك و يك‌دهم درصد بودجه شهرداري است در صورتي‌كه اين نهاد بيشترين فعاليت فرهنگي را دارد.

به گزارش ايرنا عباس ملازينلي عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: توسعه برنامه‌هاي فرهنگي متناسب با فرهنگ و باور عمومي مردم از جمله اولويت‌هاي مهم سال آينده است.
وي به اقدامات سال جاري اشاره كرد و اظهار داشت: جاي تأسف است برخي افراد به دليل نداشتن آگاهي لازم از اهميت برگزاري رويدادهاي فرهنگي و هنري سعي دارند با نشر اطلاعات نادرست و ناقص اين اقدامات را به زير سئوال ببرند.
ملازينلي خاطر نشان كرد: پيشنهاد مي‌كنم اگر كسي كه با اقدامات فرهنگي در شهر مخالف است به‌جاي نشر اكاذيب با تدوين طرح‌هاي منطقي و بيان نقد منصفانه سازمان را ياري كند و از نقدهاي منصفانه استقبال مي‌كنيم.
رئيس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري يزد بابيان اينكه برخي افراد با انتقاد غيرمنصفانه دائم سنگ فرهنگي به سينه مي‌زنند، افزود: اين افراد در تلاش هستند كه فعاليت‌هاي فرهنگي را در شهر يزد كمرنگ نشان دهند.
ملازينلي بابيان اينكه شهروند آگاه مساوي با شهرآباد است، تصريح كرد: يك شهروند ناآگاه به آبادترين شهر هم كه برود به خاطر نگرش و دانش ضعيف خود آن منطقه را ويران مي‌كند.
رئيس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري يزد نقش رسانه‌هاي در آگاه بخشي افراد جامعه را مهم خواند و اظهار داشت: اصحاب رسانه در توسعه فرهنگ عمومي بسيار تأثيرگزار هستند و بايد طبق رسالت سنگين و مهمي كه بر دوش دارند در راستاي اطلاع‌رساني صحيح و درست گام بردارند.
2088/ 2047/