۲۸ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۲۸
کد خبر: 83248494
۰ نفر
پوچتينو: بارسلونا قهرمان ليگ قهرمانان مي شود

تهران- ايرنا- «مائوريتسيو پوچتينو» سرمربي تاتنهام معتقد است بارسايي ها در تقابل با منچستريونايتد در يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا كه خيلي ها چشم انتظار آن هستند، تيم برتر بوده و در نهايت هم جام قهرماني را بالاي سر خواهد برد.

به گزارش ايرنا، خبرگزاري رويترز روز سه شنبه نوشت: يونايتدها تحت هدايت سرمربي موقت خود يعني «اوله گانر سولسشر» اعتبار از دست رفته شان را باز يافته و پس از بركناري «خوزه مورينيو» در دسامبر سال گذشته، در مجموع 19 بازي 14 پيروزي به دست آورده اند.
با اين حال، پوچتينو بر اين باور است كه قرمزهاي اولدترافورد براي رقابت با بارسلونايي كه هم اكنون با 10 امتياز اختلاف، جايگاه خود را در صدر جدول رده بندي لاليگا تثبيت كرده است، كار زيادي پيش رو دارند.
پوچتينو در اين خصوص اظهار داشت: اگر تنها يك تيم محتمل براي قهرماني در ليگ قهرمانان وجود داشته باشد، آن تيم بارسلونا است؛ «ارنستو والورده» كار بزرگي را در نيوكمپ انجام مي دهد؛ آنها بازيكنان فوق العاده اي در اختيار دارند و البته «ليونل مسي» ..
وي ادامه داد: با اين حال، فكر مي كنم تيم منچستريونايتد كه طي چند سال اخير ساخته شده است براي بردن چيزهاي بزرگ شكل گرفته است اما همچنان بارسلونا يك قدم جلوتر از آنها است.
تيم تحت هدايت پوچتينو در نيمه نهايي ليگ قهرمانان بايد به مصاف حريف خود در رقابت هاي خانگي يعني منچسترسيتي برود و اين در حالي است كه مرد آرژانتيني در مورد تيم تحت هدايت «پپ گوارديولا» نيز نظري مشابه با يونايتد دارد.
وي در اين باره تاكيد كرد: بديهي است كه سيتي تيمي است كه براي پيروزي طراحي شده است؛ در واقع پيروزي براي آنها يك اجبار است؛ با اين حال تلاش خود را خواهيم كرد و مي دانيم در اين گونه رقابت هاي فشرده، آمادگي بدني تيم اهميت زيادي دارد؛ انگيزه ديگري داريم و آن هم بازي كردن در ورزشگاه تازه تاسيس خودمان با گنجايش 62 هزار نفر است و اين انگيزه انژزي ويژه اي به ما مي دهد.
ورزشي**3991**9118**

سرخط اخبار ورزش