همه بايد پاسدار و حافظ امنيت كشور باشيم

كرمانشاه - ايرنا- امام جمعه اهل سنت كرمانشاه با قدرداني از بانيان تامين امنيت كشور، تاكيد كرد كه همه ما بايد حافظ و پاسدار اين امنيت باشيم و براي ارتقاي آن تلاش كنيم.

به گزارش خبرنگار ايرنا؛ ماموستا مُلا محمد محمدي در جلسه شوراي اداري استان كرمانشاه در سرسراي شهداي دولت استانداري، امنيت را يكي از نعمت هاي بي بديلي دانست كه خداوند به ملت ايران هديه كرده و از اين بابت از همه مسئولان و در راس رهبر معظم انقلاب، نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي قدرداني كرد.
او تلاش دشمن را نفوذ در ميان ملت و مسئولان دانست و گفت: دشمن وحدت و اتحاد ملت ايران را نشانه گرفته و ما نيز بايد هوشيار باشيم و از دامن زدن به تفرقه خودداري كنيم.
امام جمعه اهل سنت كرمانشاه در ادامه اين جلسه از استاندار كرمانشاه بابت زحمات و تلاش هايي كه براي بازسازي مناطق زلزله زده مي كشد، قدرداني كرد و گفت: در نتيجه اين زحمات و تلاش ها شاهد بازسازي مناطق زلزله زده و رفع مشكلات مردم هستيم.
ماموستا محمدي همچنين از توجه دولت و به ويژه شخص استاندار به روحانيون و طلاب اهل سنت قدرداني كرد و افزود: برگزاري گردهمايي هاي وحدت آفرين در منطقه اورامانات موجب كوري چشم دشمنان شده است.
او يكي از انتظارات مردم از مسئولان را حضور آنان در ميان خود دانست و گفت: خوشبختانه استاندار كرمانشاه چهره اي مردمي است و حضور زيادي در ميان مردم دارد.
استان كرمانشاه حدود 2 ميليون نفر جمعيت ساكن در 2 هزار و 600 روستا و 34 شهر دارد كه از اين تعداد حدود 300 هزار تن در منطقه اورامانات و برخي از شهرستان هاي استان اهل سنت هستند.
3033

سرخط اخبار استان‌ها