۲۷ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۹:۲۵
کد خبر: 83248086
۰ نفر
فردوسی پور: اجازه پخش برنامه 90 را ندادند

تهران- ایرنا- «عادل فردوسی پور» تهیه‌كننده و مجری برنامه 90 با اعلام اینكه برای امشب اجازه پخش این برنامه را نداده اند، گفت: بنا به دستور مدیر شبكه سوم سیما، برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبكه سوم حذف شد.

عادل فردوسی‌پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با بیان این مطلب، افزود: برنامه امشب 90 به آیتم های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبكه سه برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبكه خارج شد.
وی افزود: در شرایطی كه تنها چند روز از انتخاب برنامه 90 به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه تركیبی از نگاه داوران می گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.

** فرزندم را با پست و مقام معاوضه نمی كنم
فردوسی پور در تكمیل مصاحبه شب گذشته خود با خبرگزاری ایرنا و در پاسخ به این سوال كه آیا پیشنهاد قائم مقامی شبكه ورزش را می پذیرید؟ نیز تاكید كرد: خیر. این پیشنهاد را رد كرده ام.
این گزارشگر فوتبال خاطرنشان كرد: برنامه 90 فرزند من است و حاصل زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی صدها نفر كه خالصانه برای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش كرده اند. ممكن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه كند.
ورزشی **9144**9129