اعتبار مناسبی به شهرداری های همدان اختصاص یافت

همدان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان گفت: دولت در واپسین روزهای سال اعتبار مناسبی به شهرداری ها اختصاص داد كه می توان از آن به عنوان عیدی دولت تدبیر و امید به این نهاد خدمات رسان یاد كرد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا عراقی روز دوشنبه در جمع شهرداران و مدیران اجرایی استان همدان افزود: با وجود مشكلات زیاد شهرداری ها از جمله كاهش صدور پروانه ساختمانی و حذف ماده 32، اما با كمك دولت دهم اینك شهرداری ها با شرایط خوبی روبرو هستند.
وی بدون بیان رقم اختصاصی از سوی دولت به شهرداری ها افزود: این مبلغ شب گذشته واریز شده و سعی كردیم این اعتبار به صورت عادلانه با اولویت شهرداری های كوچك استان توزیع شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان اظهار داشت: منابع مالی محدود است بنابراین باید از ابتدای سال یك برنامه دقیق از سوی شهرداری ها طراحی كرد تا از منابع مالی موجود به نحو مطلوب استفاده شود.
عراقی ادامه داد: زمان این نیست كه به بهانه وجود منابع اعتباری نامحدود طرح های زیادی را شروع و ناتمام باقی گذاشت.
وی بیان كرد: برای اجرای یك طرح ابتدا اولویت و ضرورت اجرای آن باید مشخص شود بنابراین مهمترین مسئولیت شهرداری ها اولویت بندی طرح ها با توجه با منابع است.
معاون استاندار همدان تاكید كرد: افزایش سرعت اجرای طرح ها، ارتقای كیفیت كار، كاهش مدت زمان بهره برداری و كم شدن هزینه ها باید در اجرای هر طرح مد نظر قرار گیرد تا شاهد افزایش بهره وری باشیم.
عراقی بیان كرد: استاندار همدان فضای خوبی را برای كار و تلاش مدیران فراهم كرده است و باید از فرصت ایجاد شده با بهره گیری از خرد جمعی برای خدمت به مردم استفاده كرد.
7526/2090