۲۷ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۸:۳۲
کد خبر: 83248030
۰ نفر
20 تن مواد مخدر در استان بوشهر كشف شد

بوشهر- ایرنا- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:امسال تاكنون 20 تن مواد مخدر در استان كشف شده كه از این میزان 15 تن با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر كشف شده است.

به گزارش ایرنا، سردار خلیل واعظی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با كشف این میزان مواد مخدر 16 باند كلان مواد مخدر در استان منهدم و سه هزار نفر قاچاقچی، خرده فروش و معتاد دستگیر شد.
وی بیان كرد: همچنین امسال 710 طرح پاكسازی محله ها از مواد مخدر در استان بوشهر اجرا شده است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در این مدت 475هزار تماس با مركز فوریت‌های پلیسی (110) استان بوشهر برقرار شده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل 31 درصد افزایش نشان می دهد.
وی یادآورشد:براساس برنامه ریزی انجام شده پلیس با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه در چهارشنبه آخر سال برخورد می كند.
سردار واعظی اظهارداشت:تدابیر لازم برای تامین نظم، امنیت و آرامش جامعه در چهارشنبه آخر سال و ایام نوروز با همكاری نیروهای انتظامی، بسیج و تمام نیروها و امكانات انجام شده است.
وی اضافه كرد: علاوه بر امكانات و نیروهای انتظامی درایام نوروز 70 تیم سیار پلیس در مكان‌های پر ازدحام مستقر می ‌شوند.
فرمانده انتظامی استان بوشهرگفت: سیستم دست افزار ناظر ویژه پلیس راهور، ردیاب برای شناسایی خودروهای سرقتی و مجهز شدن لباس پلیس به دوربین برای رعایت حقوق شهروندی راه اندازی شده است.
وی اضافه كرد: سامانه پلاك‌ خوان در خودروهای گشتی نیروی انتظامی نصب شده و به این وسیله به صورت هوشمند استعلام‌ها در خصوص خودرو‌های مسروقه و تحت تعقیب پلیس انجام می شود.
واعظی اظهار داشت: امسال 16 هزار و 976 گذرنامه برای متقاضیان بوشهری صادر و 2 هزار گذرنامه تمدید شده است.
7212/6045

سرخط اخبار استان‌ها