ساعات كاري مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران در نوروز 1398

تهران - ايرنا- مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران در تعطيلات نوروز 1398 همه‌روزه از ساعت 9 تا 19 پذيراي علاقمندان و دوستداران تاريخ، هنر و ميراث فرهنگي است.

به گزارش روز دوشنبه گروه علمي ايرنا از مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران، اين مجموعه فردا (سه شنبه 28 اسفند) تا ساعت 14 فعال است و فروش بليت تا ساعت 13 انجام مي شود. همچنين روز چهارشنبه (29 اسفند) طبق روال و از ساعت 8 تا 16 پذيراي علاقمندان است.
بر پايه خبر رسيده، مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران از اول تا دوازدهم فروردين 1398، تمام روزها از ساعت 9 تا 19 باز است و فروش بليت تا ساعت 18 انجام مي شود.
مجموعه نياوران با توجه به داشتن بودن فضاي سبز وسيع و براي حفاظت از باغ تاريخي نياوران و پيشگيري از بروز آسيب هاي جبران ناپذير، روز سه شنبه (13 فروردين 98) و مصادف با روز طبيعت تعطيل است.
كاخ اختصاصي نياوران، كوشك احمدشاهي، موزه كتابخانه اختصاصي، موزه جهان نما، موزه خودروهاي اختصاصي و باغ كتيبه ها فضاهايي هستند كه علاقمندان مي توانند در اين مجموعه بازديد كنند.
مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران يكي از كاخ موزه هاي شمال شهر تهران است كه بناهاي آن متعلق به دوران قاجار و پهلوي بوده و هر ساله به ويژه در ايام نوروز ميزبان شمار زيادي از علاقمندان به بناهاي تاريخي و تاريخ معاصر ايران واقع در ميدان شهيد باهنر (نياوران) است.
فراهنگ **1085**9157

سرخط اخبار فرهنگ